Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galiani

Total: 562
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.201Z

Adriano Galiani jep doreheqjen nga Milani

Adriano Galiani jep dorëheqjen si administrator i deleguar i Milanit pas afro 28 vjetësh në këtë post. Zërat qarkullonin prej ditësh pasi prishjes së raporteve të tij me Barabara Berluskonin, ndërsa konfirmimi ka ardhur nga vetë Galiani. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.890Z

Adriano Galiani: Ronaldinjo do vetëm Milanin

“Blerje 45 milionë euro në merkato nuk do të ketë. Nuk janë të pranueshme me bilancet e skuadrave italiane”. Administratori i deleguar i Milanit Adriano Galiani i është përgjigjur kështu të gjitha pyetjeve rreth merkatos së kuqezinjve. “Nëse do të ketë çmime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.461Z

Adriano Galiani letër urimi Rezart Taçit

• Adriano Galiani, zv/presidenti i Milanit dhe njëkohësisht administratori i klubit kuqezi i ka dërguar një letër falënderimi menaxherit të përgjithshëm të “Taçi Oil”, Rezart Taçi, për mënyrën e organizimit për sa i përket organizimit dhe bashkëpunimit për zhvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.135Z

Galiani: Asnje polemike me Interin!

Sinjali i mbylljes se debateve mes dy klubeve eshte dhene nga numri dy i Milanit, Adriano Galiani: "Mos flasim me per Interin dhe Murinjon. Madje ftoni edhe drejtuesit e Interit te bejne te njejten gje." Adriano Galiani ka dashur qe buzeqeshjen e tij t'ia kushtoje fitores dhe shifrave te javes se fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.853Z

Adriano Galiani rrezikon postin tek Milani

Jo vetëm Masimiliano Alegri. Tek Milani rrezikon postin edhe njeriu më i fuqishëm i këtyre 27 viteve, kuptohet pas Silvio Berluskonit. Adriano Galiani është vënë në shënjestër nga vajza e Berluskonit, Barbara, e cila nuk është e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.783Z

Galiani: Shqiperia, nje privilegj i madh

Ne konferencen per shtyp, mbajtur dje pasdite, ne vigjilje te ndeshjes miqesore, Shqiperi-Milan, se bashku me Rezart Tacin, ishin edhe administratori i Milanit, Adriano Galiani, trajneri Karlo Anceloti, si dhe dy yje te Milanit, qe nuk ishin disa muaj me pare ne kryeqytetin tone, Devid Bekam dhe Rik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.321Z

Milan, Berluskoni rikthen Adriano Galianin

Presidenti i Milanit, Silvio Berluskoni, ka bërë që Adriano Galiani të ndërronte mendje në lidhje me largimin e tij nga kuqezinjtë, pas polemikave me Barbara Berluskonin. Sipas një komunikate të shpërndarë për mediat, pronari i skuadrës ka bërë të qartë se nga dita e djeshme, kuqezi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama