Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik +Coli

Total: 528
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.738Z

Adriatik Coli në gjyq për dy vrasje

Adriatik Coli Adriatik Coli, i penduari i bandës së Durrësit, u paraqit sërish dje si i pandehur në Gjykatën për Krimet e Rënda. Në këtë proces ai është i vetëm, i pashoqëruar nga ish-anëtarët e tjerë të bandës. Edhe këtë herë, Coli u paraqit para trupës gjykuese me statusin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.184Z

Banda e Durrësit, vijon dëshminë Adriatik Coli

Ka vazhduar në Gjykatën e Krimeve të Rënda dëshmia e të penduarit të Bansës së Durrësit, Adriatik Coli. Gjatë kësaj seance, e realizuar me dyer të mbyllura për mediat, Coli mësohet se ka dëshmuar lidhur me disa episode kriminale si vrasje të ndodhura vite më parë në Durrës. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.394Z

Adriatik Coli dërgohet në gjyq për dy vrasje

Adriatik Coli Adriatik Coli, i penduari dhe bashkëpunëtori i Drejtësisë te banda e Durrësit, vihet sërish nën akuzë nga Prokuroria për Krimet e Rënda, tashmë për dy vrasje. Coli, dëshmia e të cilit fundosi të akuzuarit si anëtarë të bandës, është dërguar si i pandehur në Gjyka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Avokatet braktisin te penduarin Adriatik Coli

TIRAN- Ne kohen kur pritej qe avokatet mbrojtes te 15 te pandehurve te bandes se Durresit te paraqesin provat e tyre shkresore dhe me pas te jepen konkluzionet e prokurorise dy mbrojtesit ligjor te te penduarit Dritan alias Adriatik Coli japin doreheqje duke lene vrasesin e tete personave pa mbroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.098Z

Adriatik Coli dëshmon në gjykatë për tri vrasje të tjera

Surprizat në dëshmitë e të penduarit Adriatik Coli ndjekin njëra-tjetrën, duke u bërë sërish objekt i debateve mes avokatëve dhe prokurorëve. Pas përmendjes së Aleksandër Kekës si korrier droge i bandës dhe Dritan Dajtit, i kontaktuar për vrasjen e Lul Berishës, tashmë do hidhej d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.492Z

Adriatik Coli rrëfehet: Si e njoha Lul Berishën

Pas 835 ditësh, Adriatik Coli, i penduari i organizatave kriminale të Durrësit, ka rrëfyer më në fund për disa minuta njohjen me kreun e bandës së Durrësit, Lul Berishën. Por dëshmia e tij është penguar me forcë nga avokatët e të pandehurve, të cilët kanë refuzuar në mënyrë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.065Z

Adriatik Coli rrëfen për 3 krime të “Bandës së Durrësit”

TIRANE- I penduari i bandës së Durrësit, Adriatik Coli, ka hedhur dritë për 3 vrasje të tjera të anëtarëve të kësaj bande, ndërsa deklarata e tij në seancën e sotme gjyqësore ka shkaktuar debate të ashpra mes avokatëve dhe prokurorëve. Në deklaratat e tij të radhës para trupit g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama