Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik +Mema

Total: 221
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.661Z

Bilbil Mema: Nga pensioni para kohe, i lumtur për rikthimin në polici

TIRANE - U riktheva pas 5 vitesh. Jam i kënaqur që u riktheva". Kështu është shprehur ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Bilbil Mema, i cili ditën e djeshme është rikthyer në radhët e policisë në postin e Drejtorit të Drejtorisë së Studimeve Strategjike. "Që prej 7 prillit të vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.622Z

Bilbil Mema: Nga pensioni para kohe, i lumtur për rikthimin në polici. Më propozoi Didi

TIRANE - U riktheva pas 5 vitesh. Jam i kënaqur që u riktheva". Kështu është shprehur ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Bilbil Mema, i cili ditën e djeshme është rikthyer në radhët e policisë në postin e Drejtorit të Drejtorisë së Studimeve Strategjike. "Që prej 7 prillit të vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.622Z

Rikthehet në polici ish Drejtorii Përgjithshëm, Bilbil Mema

Të tjera rreth shkrimit Shkarkohen 12 zv/drejtorë, ja emrat Gradat në Polici, ja si do ndryshojnë PD: Kallëzim për emërimet në polici Topalli:Tahiri, "kamikazi" po hakmerret Nis verifikimi i gradave në Polici TIRANE- Rikthehet në Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.226Z

Shqiptarët refuzojnë të largohen nga shtëpitë, pavarësisht përmbytjeveNga Briseida Mema, AFPShirat e shumtë kanë detyruar autoritetet të hapin portat e digës së hidrocentralit të Fierzës, duke përmbytur disa fshatra pranë detit Adriatik Të rret

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Shqiptarët refuzojnë të largohen nga shtëpitë, pavarësisht përmbytjeveNga Briseida Mema, AFPShirat e shumtë kanë detyruar autoritetet të hapin portat e digës së hidrocentralit të Fierzës, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.899Z

Gërdeci,prokuroria thërret 30-të persona për dëshmi

Prokuroria e Përgjithshme ka thirrur 30-të persona për të dëshumuar për çështjen e "Gërdecit". Prokuroria ka prerë fletërrithirrje për ish- ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu dhe 20-të persona të tjerë, ish- zyrtarë të mbrojtjes. Prokuroria ka prerë fletë-thirrje për shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.899Z

Gërdeci,Prokuroria thërret 30 persona për dëshmi

Prokuroria e Përgjithshme ka thirrur 30 persona për të dëshmuar për çështjen e "Gërdecit". Prokuroria ka prerë fletërrithirrje për ish- ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu dhe 29 persona të tjerë, ish- zyrtarë të mbrojtjes. Prokuroria ka prerë fletë-thirrje për shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.057Z

Mediu e Gjeneralet, prokuroria ngre padine per Gerdecin

11/02/2009  TIRANE- Shpërthimi i fuqishëm në punishten e çmontimit të municioneve luftarake në Gërdec, ka bërë që Prokuroria e Përgjithsme të marrë 15 persona të pandehur, midis të cilëve mësohet se është edhe emri ish-Ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu. Burime pranë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama