Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik

Total: 9759
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.309Z

Votat per Adriatik Llallen

E merkure 05 Dhjetor 2012 1707 Adriatik LlallaMiratimi ne parlament i dekretit presidencial per emerimin e Adriatik Llalles ne postin e prokurorit te pergjithshem do te realizohet pa probleme. Ashtu sic pritej kandidatura e perzgjedhur nga presidenti nishani do te marre votat e koalicionit qeveris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.906Z

Lamtumirë profesor Adriatik Kallullit

28/12/2011  Pasioni i tij ishin letërsia dhe arti. Mund të cilësohet si “shërbëtor” i tyre dhe ndër të paktët kritikë të vërtetë shqiptarë. Sot ai nuk është më. Pas një sëmundjeje të rëndë prof. Dr. Adriatik Kallulli, njeriu i apasionuar i letërsisë dhe artit, pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.319Z

Gazsjellesi Joniano-Adriatik diskutohet projekti

brbrParalelisht me fillimin punimeve per gazsjellesin trans-adriatik vendet e rajonit po shohin mundesine edhe per te vene ne jete projektin tjeter ate Joniano 8211 Adriatik Kater ministrat e Energjise se rajonit kane rene dakord per ngritjen e nje njesie menaxhimi per projektin e gazit nga deti Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.416Z

Kuvendi voton Adriatik Llallën, opozita abstenon

Adriatik Llalla TIRANE- Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar sot dekretin e presidentit te Republikes per Adriatik Llallen kryeprokuror te Pergjithshem të Shqipërisë. Dekreti i Presidentit, ashtu siç ishte parashikuar mori 75 votat e maxhorancës, ndërsa opozita abstenoi. Nje dite me pare, ne Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.326Z

Të arrestohet Adriatik Llalla

Deklarata e Prokurorisë, se është duke hetuar për për lidhjet e mundshme të biznesmenëve dhe politikanëve shqiptarë me skandalin e Panama Papers, ka bërë që Dritan Hila të shpërthejë ndaj kryeprokurorit Adriatik Llalla. Sipas tij, Llalla në fakt duket të futet në burg për vete,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.952Z

Adriatik Llalla Lufte korrupsionit

E hene 17 Dhjetor 2012 2051 Adriatik Llalla Lufte korrupsionitLufta kunder korrupsionit eshte prioriteti i prokurorise shqiptare. Deklarata eshte bere nga kreu i ri i prokurorise se pergjithshme Adriatik Llalla gjate nje interviste per Zerin e Amerikes i cili nder te tjera tha se cdo rast korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.336Z

Gazsjellesi Adriatik

Gazsjellësi Trans- Adriatik do të jetë një nga investimet më të mëdha të huaja në vend. Drejtues të këtij projekti tregojnë se ndërtimi në zonat ku do të kalojë tubacioni, do të sjellë rritje të ekonomi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama