Rezultate te kerkimit per termin: +Aeroportit +Nn +Tereza

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Nënë Tereza dhe shqiptarët

Kur takon Nn Terezn, nuk mund t mos ndjesh inferioritetIndira Gandi N Shqipri u prkujtua 100-vjetori i lindjes s Nn Terezs, prkujtim q u zhvillua dhe n shum vende t bots. Vendet q kan njfar lidhje me t, si n gar me njri-tjetrin, u prpoqn t prvetsonin sa m shum prej meritave t saj. Shqipria, q i ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

Kontrabanda, dy doganierë në pranga

Dy punonjs n dogann e Aeroportit Ndrkombtar "Nn Tereza" n Rinas, kan rn n pranga si pasoj e prfshirjes n nj shtje kontrabande. Msohet se krahas tyre jan ndaluar dhe tre persona t tjer mes t cilve, dy tregtar dhe nj drejtues automjeti. Mesohet se Policia ka arritur te bllokoj nj sasi t kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Si msoi, o karroc e Dylit...

Sapo u ulm n aeroportin Nn Tereza, un dhe miku im ndjem se hapsira psikologjike e terminalit tallazitej nga nj shqetsim i fsheht. Njerzit flisnin me z t ult, thuajse me pshprim, me gjeste e me fjali t paprfunduara, prej t cilave nuk mund t kuptoje far gjje. T vetmet fraza me z t lart t policve dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.500Z

Rama fluturon drejt Parisit, jo në Bruksel

Zyra e shtypit e Partis Socialiste n mnyr informale ka shprndar n mesdit lajmin se kryesocialisti Edi Rama sht nisur drejt Brukselit pr t zhvilluar takime me komisioner t Komisionit Europian. Disa media duke iu referuar burimeve pran Partis Socialiste kanpublik lajmin n ekranet dhe n uebsite e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Defekt në avion, bllokohen pasagjerët

Rinas Nj defekt n avionin tip “Boeing 321” t kompanis italiane “Alitalia” shkaktoi bllokimin e pasagjerve pr m shum se gjasht or n aeroportin ndrkombtar “Nn Tereza” t Tirans. Avioni i parashikuar pr t’u nisur drejt Roms (Itali) n orn 12:15 mbeti i bllokuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.408Z

Rinas, 650 mijë udhëtarë në 6 muaj, gjysma të Belle Air

Rritet me 9.8% numri i udhëtarëve në aeroportin e Rinasit Numri i pasagjerve q kan udhtuar nprmjet aeroportit “Nn Tereza”, po rritet me ritme t knaqshme. Afro 644 mij pasagjer kan udhtuar nga Rinasi gjat 6 muajve t par t vitit dhe gjysma e tyre kan zgjedhur t flutu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama