Rezultate te kerkimit per termin: +Agalliu

Total: 552
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.509Z

Tritol makinës së kryetarit tëkomunës Golem Agron Agalliu

 DURRES-  Tritol makinës së kryetarit të komunës Golem Agron Agalliu.   Nga të dhënat e para mësohet se tritoli nuk ka shpërthyer pasi në momentin kur Agalliu ka lëvizur makinën ka rënë në tokë.  Forca të shumta të policisë kanë rrethuar Golemin, informojnë dëshmitarë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.511Z

Tritol makinës së kryetarit të komunës Golem, Agron Agalliu 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Agalliu për A1 Report: Si e mësova/ FOTO Tiranë, mbrëmë eksploziv makinës së biznesmenit DURRES- Një sasi tritoli i është vendosur makinës së kryetarit të komunës Golem, në Durrës, Agron Agalliu.Eksplo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.512Z

Tritol makinës së kryetarit të komunës Golem, Agron Agalliu

Të tjera rreth shkrimit VD/Agalliu për "A1Report!": S'kam konflikt / FOTO Tiranë, mbrëmë eksploziv makinës së biznesmenit DURRES- Një sasi tritoli i është vendosur makinës së kryetarit të komunës Golem, në Durrës, Agron Agalliu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.721Z

Atentat kryetarit të komunës Golem, Agalliu: Ishte fat që shpëtova

Persona të panjohur kanë vendosur një sasi tritoli poshtë automjetit të kryetarit të komunës së Golemit, Agron Agalliu, ndërsa fati duket se ka qenë me të, pasi sasia e tritolit e mbështjellë me një qese plastmasi, ka rënë nga makina dhe nuk ka shpërthyer. Banorët e zonës kanë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.702Z

Topi homazhe per drejtuesen e Rruges se Paqes Merita Agalliu

Kreu i shtetit Bamir Topi mori pjese sot ne homazhet per themeluesen dhe drejtuesen se Qendres Rruga e Paqes Shqiperi-Kosove-Maqedoni Merita Agalliu Profka. Agalliu humbi jeten dy dite me pare ne menyre tragjike. Ajo u vra nga bashkeshorti i saj ne nje moment depresioni i cili me pas qelloi dhe ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.925Z

Agalliu, shkencëtari i shqipes dekorohet nga Presidenti Topi

 Ferdinand DervishiLotët në faqet e Artës, bashkëshortes së Profesor Fatmir Agalliut, që u nderua pas vdekjes nga Presidenti Bamir Topi me urdhrin “Mjeshtër i Madh”, ishin të vështira për t’u kuptuar. Dje, në ditën e parë të shkollës, në një sallë të Fakulte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.704Z

Tritol makines se kryetarit te Komunes Golem Agron Agalliu

Kryetari i komunes se Golemit mori nje njoftim te frikshem nga banoret e zones se tij. Ai po udhetonte drejt Beratit kur e telefonuan dhe I thane se nga makina I kishte rene nje qese me tritol. Agron Agalliu njoftoi policine e cila mori qesen per ekzaminim te metejshem. Nuk dihet ende nese lenda p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama