Rezultate te kerkimit per termin: +Agim +Babameto

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

Gerdeci, ceshtjes i shtohen edhe 13 te pandehur

Ceshtjes se tragjedise se Gerdecit, ku humben jeten 26 persona, i jane shtuar edhe 13 te pandehur te tjere, duke e cuar ne 27 numrin e personave te konsideruar si te pandehur ne kete ceshtje. Lajmin e bejne te ditur burime prane Prokurorise se Pergjithshme, sipas te cilave te pandehurit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.917Z

Gërdeci, u komunikohet akuza 13 personave

TIRANË- Prokuroria e Përgjithshme ka komunikuar dje akuzën edhe për 13 ish-funksionarë të tjerë të lartë të Ministrisë së Mbrojtjes të lidhur me hetimet për tragjedinë e rëndë të Gërdecit. Shkon kështu në 24 numri i personave që u është komunikuar akuza për tragjedinë e 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.241Z

Gërdec, pyeten 13 zyrtarë të armatimeve

 TIRANE- Merren në pyetje në cilësinë e të pandehurit 13 zyrtarët dhe ish-ushtarakët e grupit të dytë të të akuzuarve për ngjarjet që sollën tragjedinë e Gërdecit në 15 mars të vitit të kaluar. Lajmi konfirmohet nga burime pranë Prokurorisë së Përgjithshme. Seancat e marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuzon edhe 13 ish-zyrtarë të tjerë

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 ish-zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjithashtu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuzon edhe 13 zyrtarë të tjerë

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjishatu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohen për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuza 13 ish-zyrtarëve

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 ish-zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjithashtu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.445Z

Delijorgji, refuzon gjykimin e shkurtuar

Tirane- Mihal Delijorgji, ish-administratori i fabrikes se demontimit te armeve ne "Gerdec", ka refuzuar dje gjykimin e shkurtuar. Refuzimi eshte bere edhe nga ana e te pandehurit Dritan Minxholli dhe Lavdi Shatro. I vetmi qe ka pranuar gjykimin ashtu sic jane aktet e paraqitura nga Prokuroria e Tir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama