Rezultate te kerkimit per termin: +Agolli

Total: 4604
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.111Z

Agolli: Grevistët janë revolucionarë

 Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli, ka përshëndetur dy ditë më parë grevën e urisë të deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë. Agolli i ka telefonuar kreut të LSI-së Ilir Meta, të cilin e ka pyetur për shëndetin dhe i ka dhënë kurajë, që çështja për të cilën ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.564Z

Shuhet aktorja Esma Agolli

Aktorja e mirënjohur e skenës shqiptare, Esma Agolli, ndërroi jetë mbrëmë në moshën 82 vjeçare. Familjarët thonë se Agolli humbi jetën pas nje infarkti kardiak orët e para të mengjesit të sotëm ne shtëpinë e saj në Tiranë. Esma Agolli është një nga aktoret më të njohura të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.995Z

Agolli: Bëjmë maksimumin

Skuadra po përgatitet në mënyrën më të mirë të mundshme. Sllovenia është një ekip shumë i mirë, me ndryshimin e trajnerit kanë marrë një formë krejt tjetër, kanë lojtarë që luajnë në kampionate prestigjioze në Europë, por kjo nuk do të thotë se ne do shkojmë atje për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.913Z

Dritero Agolli Te zgjidhet kriza

Dritero Agolli i cilesuar nga shumekush si patriarku i socialisteve ka festuar 79 vjetorin mes vizitave dhe urimeve qe i vijne nga te gjithe te njohur e te panjohur. Duke folur per Top Channel Agolli ka bere thirrje per konsensus dhe gjetjen e gjuhes se perbashket pasi kapitulli i gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.838Z

Agolli: Shmangia e humbjes është primare

Sipas mesfushorit, Shqipëria duhet ta vlerësojë maksimalisht sfidën e radhës, pasi kalendari e dërgon të luajë tre transferta radhazi Mbrojtësi i majtë i skuadrës kombëtare, Ansi Agolli shprehet i rezervuar për mundësitë që ka skuadra ndaj nordikëve. Sipas tij, ekipi duhet të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.966Z

Dritëro Agolli dhe palaçot mediatikë

Debatet për të shkuarën e njerit të madh të letrave të shuar disa ditë më parë, Dritëro Agolli nuk kanë reshtur gjatë tërë këtyre ditëve. Teksa trupi i të ndjerit nuk kishte pushuar mirë në banesën e përjetshme, herë njëri e herë tjetri, analistët filluan komentet që e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.365Z

Dritëro Agolli në akuarel

Shoqata VIZart, në kuadër të Panairit "Klik Ekspo Group" në datat 21-25 Nëntor çeli Bienalen e Parë Ndërkombëtare në Tiranë në bashkëpunim me "Klik Ekspo Group", ku morën pjesë të gjithë artistët më të shquar në botë për veprat e akuarelit të kryesuar nga Presidenti i Shoqat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama