Rezultate te kerkimit per termin: +Agresiv

Total: 2948
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.337Z

SHBA: Kina, qendrim ushtarak agresiv

SHBA-te kane akuzuar Kinen se po mban nje qendrim me agresiv nga pikepamja ushtarake ne marredheniet me Uashingtonin. “Kina ka mbajtur nje qendrim ushtarak edhe me agresiv per nje mosmarreveshje lidhur me akuzat se kishin ngacmuar nje anije luftarake amerikane, me e keqja qe pas mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.953Z

Chris Brown akuzohet: Agresiv kundër një tjetër fanse!

Jo shumë kohë më parë këngetari Chris Brown, la qendrën e rehabilitimit ku qëndroi për 90 ditë. Aryseja përse ishte që ai të mësonte të kontrollonte zemërimin e tij, dhe tashmë një vajzë e cila quhet Dianne Gines, e ka denoncuar atë. Ajo e akuzon se këngëtari e ka shtyrë në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.048Z

Ndërtimet ilegale në bregdet, Kancer agresiv, emergjencë kombëtare

Tiranë- “Ndërtimet abuzive në bregdet një kancer agresiv në veprim! Duhet një operacion i gjërë e i thellë. Policia e Shtetit në krye. Operacioni do jetë gati në shtator e s’do të ndalet deri në vendosjen e sundimit të ligjit mbi territorin. Jemi në emergjencë kombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.045Z

Rama:Ndërtimet abuzive në bregdet një kancer agresiv. Policia e Shtetit në krye

Kryeministri i zgjedhur Edi Rama mbetet i vendosur për rrafshimin e çdo ndërtimi abuziv që cenon perspektivën e bregdetit shqiptar. Përmes faqes së tij zyrtare në rrjetin social Facebook, Rama thekson nevojën e një operacioni të gjerë e të thellë kundër ndërtimeve ab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.393Z

Cana, lojtari më agresiv i Galatasarayt

Nga Express më 25 dhjetor 2010 në ora 11:24 Lorik Cana ishte lojtari më luftarak dhe më agresiv i sezonit vjeshtor te gjiganti turk, Galatasaray. Si rezultat i kësaj, mesfushori kosovar është ndëshkuar me një total prej tre kartonësh të verdhë, derisa në ndeshje me Konyasporin u de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.261Z

Gripi i derrit, virusi bëhet më agresiv

Virusi i gripit të derrit ka nisur që të forcohet dhe tendenca është që të bëhet mjaft agresiv. Mjekët infeksionistë që trajtojnë rastet e pacientëve të prekur nga virusi pandemik AH1N1 shprehen të shqetësuar se po shtohen rastet e simptomave aspak të lehta të këtij gripi. Ndërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.305Z

Eminem: “Kam qenë shumë agresiv”

Këngëtari i repit Eminem ndihet i turpëruar nga imazhi i tij i mëparshëm prej “adoleshenti të nevrikosur” dhe shprehet se fansat e tij ndoshta kanë menduar se kishte varësi nga droga. Tashmë 35 vjeç, këngëtari i hitit të njohur “Stan” dëshiron të krijojë një imazh të ri dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama