Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Blakqori

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.257Z

Tiranë, arrestohen 4 persona me hasash dhe kokainë

Skuadra e posaçme “Shqiponjat” në bashkëpunim me Seksionin për narkotikët, kanë arrestuar në flagrancë  katër shtetas për veprën penale “Prodhim dhe Shitje e narkotikëve në bashkëpunim”. Më datë 27 prill 2016, gjatë patrullimit të sektorit nga skuadra Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.321Z

Kosovë, ekzekutohet me armë zjarri i mituri. Policia: U vra për hakmarrje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mesditës së të mërkurës në Prishtinë, ku një 15-vjeçar është qëlluar disa herë për vdekje me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në shkollën Emin Duraku. I mituri i identifikuar si shtetasi Fitim Krasniqi është ekzekutuar brenda ambienteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.178Z

10 artist n Expoart.40

Adem Rusinovci, Driton Hajredini, Lorik Sylejmani, Majlinda Kelmendi, Fitore Isufi (Koja), Alban Nimani, Basri Mekolli, Enkeleda Shatri, Agron Blakqori, Loreta Ukshini. Jan kt emrat e dhjet artistve t cilt do t paraqiten sonte mbrma n galerin Expoart.40 n Prishtin. Ekspozita e ktyre artistve do t ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.262Z

Kokainë në BMW-ë e tyre, tre meshkuj dhe një femër prangosen nga Shqiponjat

Katër persona janë arrestuar nga skuadra Shqiponja pas një kontrolli në mjetin e tyre tip BMW ku u është gjetur një sasi e dyshuar kokaine. Katër shtetasit, mes tyre dy nga Kosova, janë arrestuar për veprën penale “Prodhim dhe Shitje e narkotikëve në bashkëpunim” Sipas n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.186Z

Shqiponjat kapin me droge dy persona nga Prishtina dhe dy te rinj nga Tirana

Foto ilusteruese Tirane 28 prill 2016 NOAal- Kater persona jane ndaluar nga skuadra Shqiponjat ne kryeqytet te kapur me lende narkotikebr br Mbremjen e djeshme u ndaluan Agron Mulolli 37 vjec banues ne Prishtine dhe Jeta Blakqori -Murturi 33 vjece banues ne Prishtine si dhe dy t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.425Z

Nuk është gjithçka në kokë

Ka mbetur vetëm edhe një ditë deri në natën finale, ndërsa festivali “Teatri ndryshe” është duke vazhduar me aktivitetet e saja, të parapara. Edicioni i dytë i festivalit ka filluar më 4 qershor, ndërsa festivalin e ka hapur shfaqja “Aktori në kuti” e Mentor Zymberajt”. Pas ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.711Z

Liria shkel KEK’un

Në xhiron e 28-të të Superligës, nga gjashtë takime janë shënuar 12 gola. Në dallim nga java e kaluar, këtë xhiro Ferizaj dhe Trepça kanë marrë nga një pikë si mysafirë. Hysi – Ferizaj 1:1 Hysi ka barazuar në shtëpi me Ferizajn, duke e lëshuar edhe një rast të mirë për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama