Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Sinani

Total: 266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.705Z

Verdiktet: Tirana kampione, Sinani “Këpuca e Artë”

Dash Frashëri - " O Tiron, o Tiron, ti për ne je kampion!",. "Gjëja më e bukur që më ka ndodhur në vitin 2007", thotë donatorja Shefikat Ngjela", "Tirana e pati fituar titullin që në javat e para", shton presidenti i Tiranës, deputeti i Partisë Demokratike, Bamnir Topi. Tirana kampione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.422Z

Akuzat e Sinanajt për Mëhillajt: Agron Çelën do e vrisnin për pazare droge, Baren do e vrisja në Qerret

Avokatët mbrojtës të Andon Mëhillajt e kanë djegur të drejtën për tu ankuar në Gjykatën e Apelit në lidhje me masën e sigurisë së vendosur nga Krimet e Rënda, atë të arrestit me burg. E me sa duket kjo gjë nuk do të ndodhë as në ditët në vijim, për shkak se vetëdorëzimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.209Z

Gjirokaster, aksident i rende rrugor

Nje aksident i rende rrugor ka ndodhur ne oret e vona te mbremjes se djeshme ne rrethin e Gjirokastres ku per pasoje kane gjetur vdekjen dy persona. Agron Sinani 58 vjec, bashke me nipin e tij 9 vjecar me inicialet M.D po udhetonin me motor kur nje automjet fuoristrade tip Tojota i ka per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.410Z

Mungon avokatja, irritohen të akuzuarit e Qafë-Gjashtës

SARANDë- Mungesa e një avokateje shteti që la pa mbrojtje një prej të akuzuarve si autorë të masakrës së Qafë Gjashtës në Saranda ka sjellë mjaft tension në sallën e gjyqit. Nestor Sinani dhe vëllai i tij Vladimir Sinani, dy prej të akuzuarve në këtë proces kanë reaguar ashpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.037Z

I denuari per prostitucion shkel lejen nuk kthehet ne qeli

Burrel 18 shkurt 2016 NOAal - Nje i burgosur qe vuante denimin ne burgun e Burrelit ka shkelur lejen dhe nuk eshte kthyer ne qelibr br Mesohet se Agron Sinani kishte marre 5 dite leje ndersa leja i ka perfunduar prej 3 oresh Sinani ka shkuar ka vizituar familjaret e tij te cileve u ka thene se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.038Z

I skadoi leja pesë ditore, i dënuari me 6 vjet nuk rikthehet në burgun e Burrelit

Një 35 vjeçar i dënuar në burgun e Burrelit nuk është kthyer më pas përfundimit të lejes 5 ditore. Burime nga burgu i Burrelit konfirmojnë se Agron Sinanit i ka skaduar afati i lejes mesditën e së enjtes dhe nuk është kthyer më, çka ka alarmuar autoritetet. Nga të dhënat paraprake

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama