Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Tahir +Sinani

Total: 42
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.387Z

Sot sht heshtje parazgjedhore

Pas fushats njjavore t kandidatve t subjekteve politike pr garn e balotazhit pr kryetar komunash n 21 komuna t Kosovs, ka nisur heshtja parazgjedhore, e cila do t zgjas deri n mbylljen e vendvotimeve t dieln, m 13 dhjetor. Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) kat ditur se ka kryer t gjitha prgatitjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.187Z

Trafiku i femrave, 3 në pranga

Policia e kryeqytetit ndërmori një operacion me emrin “Premtimi”, për arrestimin e tre shtetasve që shfrytëzonin për prostitucion 3 vajza të reja, një prej tyre e mitur 15-vjeçare. Në kërkim është vënë një person i katërt. Personat e përfshirë në këtë trafik, planif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Trafikonin femra për prostitucion drejt Kosovës, arrestohen tre trafikantë, një tjetër në kërkim

Tiranë, 19 korrik, NOA Trafikonin femra për prostitucion me destinacion Kosovën, bien në prangat e policisë së shtetit tre të rinj, një tjetër shpallet në kërkim. Ishte operacioni i koduar Premtimi, që finalizoi arrestimin e tre shtetasve të dyshuar për trafikim të femrave pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.512Z

KQZ: PDK prin n 10 komuna, LDK 4, AAK 3

Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar rezultatet preliminare t balotazhit pr kryetar n 21 komuna t Kosovs, sipas t cilave Partia Demokratike e Kosovs ka fituar n 10 komuna, Lidhja Demokratike e Kosovs ka fituar n 4 komuna, Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs ka fituar n 3 komuna, SLS n 1 komun dhe Refki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.448Z

Nisi gara e balotazhit në Kosovë, kush janë kandidatët në komuna

Prishtinë, 13 Dhjetor NOA Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë (KQZ) njoftoi për nisjen pa probleme të votimeve në raundin e dytë të zgjedhjeve, ndërkohë që Policia e Kosovës konfirmoi angazhimin e rreth 4 mijë punonjësve të saj në këtë ditë elektorale, për të ruajtur rendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.680Z

Imer Bara, urtësia e përjetësuar

Agim Koçeku Ndoshta është një nga ditët më të veçanta për mua si njeri i pamësuar me fjalime standarde, por që mendoj se nuk kam doganë për fjalën kur duhet të them diçka për një njeri që ka lënë gjurmë të pashlyeshme në kujtesën time. Nuk kam se si të mos kujtoj me respe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama