Rezultate te kerkimit per termin: +Air +Sllovakia

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.384Z

Punonjësi i Air Sllovakia nën hetim për dokumente false

Autori i Lajmit: Redaksia Ekuipazhi i Air Sllovakia ndalohet në Rinas dhe njëri prej punonjësve të kësaj kompanie, (e përfshirë ditët e fundit në incidentet me defektët e avionëve), është kapur me dokumente false. Personeli ka mbetur në Shqipëri për shkaqe të paqarta, ndërsa dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.782Z

Sllovakia: Avioni ynë peng në Tiranë

 Drejtoria e Aviacionit Civil dhe kompania Air Sllovakia kanë hyrë në një debat mes tyre pas incidentit të ndodhur me avionin që devijoi fluturimin nga Bolonja me 11 pasagjerë shqiptarë në bord. Kompania Air Sllovakia e cila ka në pronësi aeroplanin Boeing 737-333 dhe të punësuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.481Z

Reagimi zyrtar i Albanian Airlines: Fajin e ka Air Sllovakia

Nisen për Bolonjë, bien në Bratislavë Mesdita i çon në Bolonjë 110 pasagjerët Avioni: MPPTT: Ja dokumentet Tiranë, 17 Janar NOA - Kompania Albanian Airlines nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së Dielës dhe mbetet e paqartë për shkaqet që çuan në devij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.488Z

Avioni, Sllovakia nis hetimet, pasagjeret ende ne Bratislave

BRATISLAVE- Një avion i nisur nga Amsterdami eshte parashikuar të udhëtojë drejt Bratislavës për të bërë të mundur transportimin e 110 pasagjerëve me shtetësi shqiptare në destinacionin për të cilin kishin prerë dje biletën, atë të Bolonjës. Sot në mëngjes u informua se transpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.483Z

Devijimi i avionit Tiranë- Bolonja, Sllovakia nis hetimet

BRATISLAVE- Mbeten ende të paqarta arsyet pse dy pilotët sllovakë të avionit Tiranë- Bolonjë, kanë devijuar fluturimin për të zbritur në aeroportin e Bratislavës. Avioni i Albania Airlines i tipit Boeing 737/300 ishte nisur dje rreth orës 16.31 nga aeroporti Nënë Tereza në Tirana dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.256Z

Defekt në avionin me 100 pasagjerë, 70 min në ajër

 Një avion i shoqërisë Albanian Airlines bëri dje ulje emergjente në Rinas pak minuta pasi ishte ngritur në fluturim në drejtim të Torinos në Itali. Sipas policisë avioni ka kërkuar ulje emergjente në aeroportin e Rinasit vetëm pak minuta pasi kishte lënë pistën me rreth 100 pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.589Z

Ulja e avionit në Bratislavë, nisin hetimet

Drejtoria e Prgjithshme e Aviacionit Civil ka ngritur nj grup pune pr hetimin e ngjarjes s djeshme ku avioni i kompanis Albania Airlines ndryshoi kursin e fluturimit nga Rinasi pr n Bolonja, duke u ulur pr arsye ende t paqarta n Bratislav t Sllovenis. 110 pasagjer u gjenden n kt vend pa u paralajmru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama