Rezultate te kerkimit per termin: +Aksioni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.161Z

Butrint, nis aksioni kundër mushkonjave

Ministria e Shendetesise nisi sot aksionin për dizinsektimin e parkut të Butrintit nga mushkonjat. Aksioni do të shtrihet në Vlorë, Orikum, Gjiri i Lalëzit, Lezhë dhe në të gjitha zonat e tjera të konsideruara turistike, për të trajtuar ligatinat, kanalet, zonat e përmbytura dhe ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

Aksioni kunder kanabisit

brbrMbi 1000 rrenje kanabis jane asgjesuar gjate nje aksioni te policise nje dite me pare ne disa zona te rrethit te Krujes Bimet narkotike te mbjella ne 11 parcela u zbuluan nga forcat e policise se Durresit ne territoret e fshatrave Mafsheq Mukaj dhe Bura te rrethit te Krujes Policia ka korrur d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Aksioni per heqjen e billborderave

Policia e Shtetit dhe Inspektorati i Ndërtimit në një aksion të përbashkët shkatërroi gjatë mbrëmjes së të dielës të gjithë billborderat, përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Pas urdhërit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.031Z

Aksioni i INUK, përplasje me banorët

Aksioni për prishjen e ndërtimeve në Rrugën e Elbasanit ka sjellë edhe kundërshtime nga banorët, ku këta të fundit u përplasën me forcat e INUK-ut. Banorët e një familjeje kanë qëlluar me gurë forcat e INUK-ut, edhe pse pas këtij veprimi nuk kanë mundur të shpëtojnë shtëpinë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.270Z

Aksioni i INUV ne Berat

brbrVijon aksioni i shembjes se ndertesave pa leje ne qytetin e Beratit Kete te premte Inspektorati Ndertimor Urbanistik Vendor dhe policia bashkiake kane hequr te gjitha rrethimet e pallateve te vendosura nga banoret e kateve te para ndersa jane shembur edhe ndertimet pa leje qe kane zaptuar hape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.184Z

Tiranë, aksioni, konfiskohen 240 makineri lojrash fati

Gjatë një aksioni të Njësisë së Mbikëqyrjes së lojrave të fatit, në bashkëpunim me tatimet, krimin ekonomik dhe policinë e rendit janë konfiskuar rreth 240 makineri të lojrave të fatit pa dokumentacion ligjor, ndërkohë që aksioni pritet të vazhdojë. TIRANË -Rreth 240 ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.651Z

Deshton antiduhani, zbehet aksioni

I nisur me vrull, per te dyten here, aksioni per zbatimin e ligjit antiduhan ka deshtuar serish. Ndonese u plotesuan procesverbale dhe u vendosen gjoba, per te cilat u tha se do te zbatoheshin me rreptesi, ne te gjithe lokalet e kryeqytetit madje edhe ne ato brenda institucioneve shteterore konsumoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama