Rezultate te kerkimit per termin: +Akuzohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.939Z

Akuzohet se përdhunoi një burrë!

Share Zakonisht ndodh e kundërta, por në Australi ka ndodhur një rast që nuk ndeshet shpesh. Një femër 39-vjeçare është akuzuar se ka përdhunuar një burrë. Ajo ka hyrë në shtëpinë e këtij të fundit dhe ka kryer seks oral me të, me forcë Identiteti i mashku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.787Z

Lua Remi akuzohet per perdhunim

Futbollisti francez, Lua Remi, është arrestuar nga policia britanike dhe akuzohet për përdhunim. Remi, lojtar i skuadrës Kuins Park Rejnxhërs, akuzohet se ka kryer përdhunim në bashkëpunim me dy të tjerë. Denoncimi është bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.122Z

Klaudio Pixarro akuzohet për abuzime fiskale

Klaudio Paxarro akuzohet për përfshirje në riciklimin e parave të pista. Skandali është zbuluar nga gazeta amerikanolatine, “La Republica”. Futbollisti i Verder Bremenit është aksioner kryesor në kompaninë “Image SA”, në të cilën akuzohet për përfshirje në aksione financiare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.692Z

Itali, kapet shqiptare. Akuzohet për prostitucion

Një shqiptar 37 vjecar është arrestuar pasi dyshohet se është autor i disa vjedhjeve si dhe akuzohet për shfrytëzim prostitucioni. Viktima kishte denoncuar shqiptarin në polici. ROME- Karabinerët e kryeqytetit italian Romë, kanë ndaluar një emigrant shqiptar, i cili akuzohet për vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.287Z

Ish-kongresmeni akuzohet per mashtrim

Një ish-kongresmen dhe djali i një lideri të shquar të të drejtave civile është akuzuar për shpenzimin e fondeve të fushatës për qëllime vetjake. Jesse Jackson Jr (Junior) nga Illinois akuzohet për keqpërdorimin e 750 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.380Z

Breno akuzohet për zjarrvënie

Breno, mbrojtës i Bayern Munichut, akuzohet për zjarrvënie të qëllimshme. Prokuroria e Munichut e ka gjetur futbollistin fajtor për vënien e flakës me qëllim në shtëpinë në të cilën po banonte. Nëse del fajtor, ai rrezikon deri në 15 vjet burg. Ndër të tjera, ai duhet t’i pag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.249Z

Akuzohet për vrasje, arrestohet në Itali

U prangos dje në Trento të Italisë Bujar Gashi, 36 vjeç, lindur dhe banues në Durrës. Gashi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohet për kryerjen e veprave penale të “krijimit të organizatës kriminale”, “vrasjes me paramendim në bashkëpunim” d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama