Rezultate te kerkimit per termin: +Alarme

Total: 246
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.631Z

Tirane dy alarme per bombe

brbrDy alarme per bombe njeri pas tjetrit ne afersi te shkollave rezultuan false mengjesin e kesaj te merkure ne Tirane Ngjarjet shkaktuan panik mes nxenesve dhe kalimtareve te rastit por fatmiresisht pa rrezik Ne shkollen Petro Nini Luarasi forcat xheniere kryen shperthim te kontrolluar ndersa cant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.488Z

Greqi, dy alarme për bombë në Athinë

Dy alarme të rremë për bombë janë regjistruar sot në dy gjykata të kryeqytetit grek, Athinë. Sipas mediave lokale, dy telefonata anonime lajmëruan për praninë e bombave në dy institucionet, të cilat u evakuan për arsye sigurie. Agjentë të shumtë policie dhe specialistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.079Z

Serish alarme per sulme terroriste ne Evrope

Serish alarme per rrrezikun e sulmeve terroriste ne europe ne vecanti ne France. Sherbimet sekrete saudite- ka bere te ditur ministri i brendshem francez Brice Hortefeux - pak dite me pare kane paralajmeruar homologet europiane per nje kercenim terrorist qe vinte nga krahu jemenit i Al Kaedes. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.263Z

Alarme false për bomba në Fakultetin e Drejtësisë dhe të Shkencave Sociale

Njësia Antieksploziv nuk gjen lëndë shpërthyese, dyshohen studentët. Tahiri nga Durrësi: Shqipëria nuk është imune nga terrorizmi Dy alarme false për bombë u regjistruan dje në Universitetin e Tiranës. Pak minuta pas konstatimit se në Fakultetin e Shkencave Sociale nuk ishte vendosur b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.857Z

Alarme për bombë në aeroportet e Shkupit dhe Ohrit

Dy alarme për bombë janë dhënë ditën e sotme në Maqedoni, përkatësisht në aeroportin e Shkupit dhe atij të Ohrit.Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë, ka bërë të ditur se ekipet speciale të antiterrorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.306Z

Frikë pas sulmeve në Bruksel, alarme bombe në Francë, Itali, Greqi

Aeroporti i Toulusës në Francë është evakuar për arsye sigurie mëngjesin e sotëm. Mediat franceze bënë të ditur se pasagjerët ishin këshilluar të prisnin jashtë ambienteve të sallës së pritjes, madje dhe personat që kishin hipur në avione gati për tu nisur janë zbritur. Më vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.463Z

Tiranë, alarme të rreme për bomba te shkollat “Petro Nini” dhe “Karl Gega”

• TIRANE – Telefonatat anonime alarmojnë policinë e qytetit për vendosje bombash në gjimnazet e Tiranës. Forcat e shumta të policisë që kanë mbërritur paraditen e djeshme në shkollën e mesme “Petro Nini Luarasi”, kanë shkaktuar ndërprerjen e mësimit në k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama