Rezultate te kerkimit per termin: +Alastair +Campbell

Total: 96
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.108Z

Fitimtaret e Alastair Campbell

brbrU promovua kete te premte ne Qendren per Hapje dhe Dialog te kryeministrise libri 8220Fitimtaret8221 i Alastair Campbell i fokusuar te perfaqesues te elites sportiste apo stratege te cilet kane aftesi per te fituar Ne kete ceremoni kryeministri Edi Rama ishte si pjese e panelit bashke me dy Fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.583Z

Alastair Campbell sjell botimin e dytë në shqip, Fitimtarët

Tiranë, 6 Nëntor /ATSH/ -Është promovuar sot në mbrëmje në ambientet e Agjencisë së Menaxhimit të Qendrave për Hapje dhe Dialog (në vijim AMQHD), libri i shkrimtarit Alastair Campbell "Fitimtarët".Në ceremoninë e rastit, e konceptuar në formën e diskutimeve rreth librit, ishin të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.603Z

Alastair Campbell zbulon artin e komunikimit në Tiranë

Alastair Campbell, mbreti i komunikimit dhe marrëdhënieve me publikun në Britaninë e Madhe, ka zhvilluar dje live në Tiranë një bashkëbisedim interaktiv me ekspertë të Komunikimit dhe Marrëdhënieve me Publikun të kompanive më të mëdha në Shqipëri. Në formë bashkëbisedimi me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.059Z

Alastair Campbell rrëfen kujtimet për Tony Blair

Alastair Campbell është njeriu që për 10 vjet me radhë ka qëndruar në krah të Kryeministrit britanik, Tony Blair, duke u kthyer në zëdhënësin më të famshëm në histori. Campbell që duhet të ishte vetëm përcjellësi i mesazhit, u kthye në protagonistin e ngjarjeve dhe lajmeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.679Z

Kryeministri Berisha takon zotin Alastair Campbell, gazetar britanik  

Kryeministri Berisha priti sot në takim zotin Alastair Campbell, i cili ndodhet në Tiranë për një seminar mbi sfidat, trendet, dhe çështjet e fundit në komunikimin dhe marrëdhëniet me mediat, komunikimin politik dhe strategjitë. Pasi i uroi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.678Z

Alastair Campbell: Ed Millibandtë marrë shembull nga Edi Rama

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Për mënyrën si përballet me kritikët LONDËR - Ed Miliband mund të marrë këshilla elektorale nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Është kjo deklarata që bën gazetari, shkrimtari britanik dhe Ish-kësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.164Z

Këshilltari Alastair Campbell, një kapitull me 14 faqe për Edi Ramën

Një kapitull me 14 faqe për Edi Ramën në librin e këshilltarit të tij të PR, Alastair Campbell “Fituesit, si arrijnë ata suksesin”. “Loja në grup e Edi Ramës”, mban emrin kapitulli për kreun e socialistëve. Edhe pse vetë Rama ka pranuar se nuk ka qenë një talen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama