Rezultate te kerkimit per termin: +Alb

Total: 1045
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.680Z

Ku djersin Albëria?

Albërie Hadergjonaj po habit me linjat e saj, linja që do ti kishte lakmi secila vajzë e re. Këngëtarja e njohur është rikthyer në formen më të mirë te mundshme. Shumë kush pyet se si. E, për ta pasur këtë trup, Albëris&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.741Z

Befasi nga Albëria

Albërie Hadërgjonaj është një nga pjesëmarrëseve në festivalin Top Fest.  Kënga e saj e titulluar “Asnjëherë”, me muzikë dhe produksion nga Kledi Bahiti dhe tekstin  shkruar nga Olti Curri, po korr sukses dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.743Z

Shkup kontrolldhe nderhyrje policorene ambjentet e TV ALB

Televizioni satelitor dhe kabllor TV Alb me seli ne Shkup reagoi mbreme per shkak te nderhyrjes se inspektorateve te kontrollit te shoqeruar nga forcat policore. Lajmi behet publik nga agjencia maqedonase e lajmeve Ina.Drejtuesit e ketij televizioni i cili sapo ka filluar transmetimet ne rrjetin kab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.155Z

Albëria lavdëron Leonora Jakupin

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, duket se ka raporte të afërta shoqërore me Leonora Jakupin. Me rastin e lansimit të videoklipit “Qika e kojshisë”, Albëria, ka thurur fjalë të ëmbla për kolegen e saj, Leonor&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.407Z

FOTOT/ #ALB shpërthen rrjetin: Ja postimet më të bukura

Që prej mëngjesit të sotëm në rrjetet sociale kanë shpërthyer hashtagët #ALB. Autoritetet pariziene kanë vendosur që në fillim të Euro 2016, se tifozeria me zjarrtë do të shpërblehet duke vendosur ngjyrat e flamurit në Kullën Eiffel. Ndaj tifozët shqiptarë kanë vendosur thuajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.218Z

“Alb Prometeu” i Demacit promovohet ne Tirane

Adem Demaci rivjen per shqiptaret me nje roman “Alb Prometeu”, romani me i fundit i nje prej figurave kosovare jo pak te perfolura, pati promovimin e tij pasditen e djeshme ne mjediset e Muzeut Historik Kombetar. Politikani kosovar, Demaci, ne boten e letrave njihet prej romanit te tij te pare d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.684Z

Topi, Alb-Shkenca: Mbështetje për kërkimin shkencor

Presidenti Bamir Topi premton mbështetje për shkencën dhe përfaqësuesit e saj në të gjitha fushat, të cilët nëpërmjet rolit të tyre japin një kontribut të ndjeshëm për plotësimin e standardeve integruese. Këtë siguri i dha dje z. Topi një përfaqësie të Institutit shkencor të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama