Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Jusufi

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.207Z

Alban Jusufi në provë te Vllaznia

VLLAZNIA- Kosovari Alban Jusufi është lojtari i radhës që po provohet te skuadra e Mirel Josës. Mesfushori (menaxhohet nga Mario Cenolli) ka luajtur më parë me Goteborgun në Suedi dhe me Sansavino në Serinë C1. Prova e parë për të do të jetë në ndeshjen miqësore që Vllaznia do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Jusufi mbetet, Ristiç largohet

VLLAZNIA- Shkodranët humbën miqëosren e parë të këtij viti, duke u mundur nga Veleciku i Koplikut (kategoria e dytë) me rezultatin befasues 3-1. Golin e vetëm për formacionin e Mirel Josës e shënoi kosovari Alban Jusufi. Trajneri i Vllaznisë mbeti i pakënaqur nga loja. Prova e mesfush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.209Z

Vllaznia me “trio” kosovare

Vllaznia po fiton më shumë ngjyra kosovare. Ilir Nallbani, Alban Jusufi dhe Muhamed Shehu janë lojtarët më të rinj të kampit shkodran. Më parë të kuqeblutë janë aktivizuar edhe Sulejmani me Mirocin. Në Kosovë nga lojtarët aktualë të Vllaznisë ka luajtur portieri Armir Grima, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Vllaznia largon shtatë futbollistë

Vllaznia largoi përfundimisht shtatë lojtarë nga skuadra që mbylli sezonin e kaluar. Fituesja e Kupës së Shqipërisë dhe pjesëmarrëse në Kupën UEFA nuk do të ketë më shërbimet e futbollistëve me përvojë: Armir Grima, Suad Lici, Marenglen Kapaj, Ilir Dibra, Alban Jusufi dhe Arsen Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.383Z

Canaj bën të mirin, Fushaj do reformë

Agim Canaj, trajneri i ri i Vllaznisë, pohoi se ka synim të ruajë boshtin e lojtarëve përpara se skuadra shkodrane të luajë në turin e parë eliminator të Kupës UEFA. Gjithsesi, presidenti i Vllaznisë, Valter Fushaj, pohoi se synon të reformojë ekipin me elementë të rinj. Vetëm disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.218Z

0 - 1: Vllaznia kalon në Lezhë

Një gol i kosovarit Ilir Nallbanit dy minuta përpara përfundimit të pjesës së parë në të 43' dhe një traversë e goditur në minutën e 88-të nga blerja tjetër dimërore e Vllaznisë, Alban Jusufi, i siguroi i Vllaznisë një fitore të rëndësishme në transfertë edhe pse me rezultat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

2-0, dhe Vllaznia befasisht e treta

Dy gola në limitet e fundit të cdo pjese, i pari i realizuar nga kongolezi Sasha Delain në minutën e 45'+1 dhe i dyti nga kosovari Alban Jusufi në të 90'+1, i dhanë një fitore 2-0 jo fort të lehtë Vllaznisë së Mirel Josës edhe pse përballë kishte një kundërshtar shumë modest dhe p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama