Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Neli

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.444Z

Banda e Durrësit, i penduari rrëfen atentatin për Lul Berishën

Laureta Rryçi Seanca e radhës për bandën e Durrësit vijoi dje me debate të ashpra mes avokatëve të të pandehurve dhe mes avokatëve me prokurorin e çështjes. Burime nga persona që ishin prezent në sallë sqaruan dje për gazetën “Albania” se debatet kanë qenë aq të ashpra, sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.172Z

20 mijë euro për kokën e Lul Berishës

I pandehuri Altin Nikolla rrëfeu dje në gjykatë tentativën për vrasjen e “hasmit” Të pandehurit e organizatave kriminale të Durrësit kanë paguar mijëra euro për të eliminuar njëri-tjetrin, pasi nuk kishin rënë dakord për pazaret e drogës. Altin Nikolla ka dëshmuar dje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.435Z

Aksident ne aksin Fushe Kruje-Tirane

Një 35 vjeçar nga Burreli humbi jetën si pasoje e aksidentit ne aksin Fushe Kruje- Tirane.  Edhe pse atij iu dha ndihma e shpejte ne Spitalin Ushtarak, Lorenc Neli nuk mundi te mbijetoi.  Ne këtë ngjarje janë plagosur edhe dy persona te tjerë, Roland Bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.758Z

Banda e Durrësit, nisin rrëfimet e dëshmitarëve të Akuzës

Laureta Rryçi Maratonës së seancave, ku në shënjestër të pyetjeve ka qenë i penduari Adriatik Coli, duket se i ka ardhur fundi. Përfaqësuesit e Akuzës tashmë do të nisin pyetjen e dëshmitarëve që ata do të thërrasin për të vijuar zbardhjen e krimeve që pretendohet se kanë kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.623Z

Gurët e Bilishtit, 50 mijë lekë gjobë

www.albania-sport.com - Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-se gjobiti me 50 mijë lekë gjobë klubin e Bilisht Sport, për hedhje të gurëve e sendeve të forta në fushë (ne ndeshjen kunder Partizanit) nga të cilat është dëmtuar fizikisht arbitri por jo deri në atë masë sa të bënte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.775Z

Gjykata: Jo gjykim me vete "Bandes se Durresit"

Tirane - Pese prej te pandehurve te "Bandes se Durresit" kerkojne vecimin e ceshtjes ne Gjykaten e Krimeve te Renda. Ne seancen e djeshme ne ngarkim te 17 anetareve te dy grupeve rivale, pese nga avokatet mbrojtes kane kerkuar gjykim te mevetesishem, me qellim perjashtimin e klienteve nga dosja ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Atentati i pamundur ndaj Lulzim Berishës

Pas vrasjes së Klodjan Saliut, drejtimin e organizatës kriminale tani e merr në dorë Endrit Dokle, i cili bashkëpunëtorin më të ngushtë ka Adriatik (Dritan) Colin. Menjëherë pas vrasjes dhe idesë se organizatori i saj është Lulzim Berisha, të pandehurit Endrit Dokle e Adriatik (Dritan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama