Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Tafajt

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.796Z

 Trajneri, Duro apo Bencivenga te Tirana?Beçivenga sezonin që porsapërfundoi ishte ndihmës i Agustin Kolës dhe Alban Tafajt.

Tirana kërkon trajnerin Shpëtim Duro, për ta drejtuar kampionët e Shqipërisë në aventurën e tyre në Ligën e Kampioneve. Në fakt, media ka përmendur edhe emrin e italianit Mauro Bençivenga si trajner i ri. Beçivenga sezonin që porsapërfundoi ishte ndihmës i Agustin Kolës dhe Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.963Z

Alban Tafaj, trajneri i ri i Tiranës

Alban Tafaj do të jetë zyrtarisht trajneri i Tiranës, të paktën derisa presidenti i bardhebluve, Refik Halili, të vendosë për një trajner tjetër. Vendimi u morr nga drejtuesit e 24-herë kampionëve të Shqipërisë. Tafaj gjatë prezantimit tha: "Unë do të drejtoj ekipin deri ne moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Apeli lë me celular në vesh Alban Tafajn

Komisioni (i ri) i Apelit në mbledhjen e tij të parë nën drejtimin e avokatit të njohur Alban Mësonjësi u tregua po aq ashpër në vendimet e tij, ndaj trajnerit të Tiranës, Alban Tafaj, duke qenë në rezonancë të plotë me vendimin e marrë nga Komisioni i Disiplinës. Kështu, edhe pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.980Z

 Srecko Katanec, kandidat për TiranënSezonin e kaluar 24-herë kampionët e nisën me boshnjako-kroatin Blaz Slishkoviç, për të kaluar më pas në duart e Agustin Kolës e Alban Tafajt, këta dy të fundit u ndihmuan nga italiani Mauro Bençivenga.

Srecko Katanec mund të jetë trajneri i ri i Tiranës. Slloveni 45-vjeçar është i papunë pas largimit nga Kombëtarja e Maqedonisë, për shkak të konfliktit me sulmuesin maqedonas Goran Pandev. Lajmi bëhet i ditur nga prestigjiozja “Panorama Sport”, e cila i referohet burimeve pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.854Z

Grushta në FSHF, presidenti i Lacit godet Alban Tafajn

TIRANE- Kampionati i sivjetshëm ka dhënë që tani shenjat se do të jetë një betejë, jo vetëm futbollistike. Pas ngjarjeve në Korçë, në ndeshjen e Superkupës mes Skënderbeut dhe Tiranës, dje në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit është regjistruar një incident i rëndë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.449Z

Grushta në FSHF, Presidenti i Laçit godet Alban Tafajn

TIRANE- Kampionati i sivjetshëm ka dhënë që tani shenjat se do të jetë një betejë, jo vetëm futbollistike. Pas ngjarjeve në Korçë, në ndeshjen e Superkupës mes Skënderbeut dhe Tiranës, dje në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit është regjistruar një incident i rëndë dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama