Rezultate te kerkimit per termin: +Albenc +Ardian +Rremi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.624Z

U kapet në flagrancë malli, në pranga dy shitës lëndësh narkotike

Tiranë, 11 gusht, NOA Dy shitës lëndësh narkotike kanë rënë mbrëmë në prangat e policisë. Burime nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, konfirmuan për agjencinë NOA se dy shitësit e narkotikëve të arrestuar janë dy djem 23 vjeçarë, Gentian Qemal Kala dhe Albenc Ardian Rre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama