Rezultate te kerkimit per termin: +Albulenen +Me

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.752Z

Klaudja per Albulenen Me duket e frikshme

Klaudja Erjoni dhe Flori dalin ne oborr dhe ndersa konsumojne cigare bisedojne per konkurentet e tjere. Ne nje moment Klaudja pyet dy djemte se si u duket atyre Albulena. Erjoni i thote se ajo eshte tip i qete. Nuk ju duket e frikshme. Mua me shtie friken. Shikimi i saj mua me tremb thote Klaudj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.152Z

Liami keshillon Albulenen qe te beje kujdes

Konkurentet pasi pergatisin dreken ulen te hane ne tavolinen e ngrenies. Genta eshte e merzitur ndersa nje pjese e konkurenteve dalin jashte dhe bisedojne per gjera te ndryshme ku bie ne zy biseda e Edgarit dhe Arjoles per mentalitetet qe ekzistojne ndaj femrave dhe meshkujve dhe per tradhetine ne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.999Z

Ermali-Aniles Mos u shtir Anila komenton me Gracianon e Albulenen

Te gjithe banoret jane mbledhur rreth pishines ku disa po lahen e nje pjese qendron duke biseduar. Ermali Graciano e Erioni qendrojne ne pishine e ne nje moment Ermali shprehet se Anila qesh fallso por kjo e fundit reagon menjehere. Anila kunderpergjigjet se ajo nuk shtiret asnjehere dhe eshte gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.911Z

Imitime dhe te qeshura pa fund

Mengjesi i sotem per Albulenen Gracianon dhe Anilen ka nisur me te qeshura te medha teksa Albulena imitonte Arjolen. Te njejten gje Albulena e vazhdon me tej por tashme duket se nuk fokusohet vetem tek Arjola por imiton nje pjese te mire te konkurenteve duke shkaktuar te qeshura te pafundeme tek ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.635Z

Anila Metin e Gracianon i kam pike te dobet Elvisi Anila e pelqen Metin

Elvisi Anila e Meti qendrojne ne kopesht duke biseuar. Elvisi mendon se Anila ka pelqim ndaj Metit e ndoshta do te lidhen por Anila pergjigjet se nuk eshte futur per te krijuar lidhje ne BB. Ajo shton se nuk e pelqen Metin e as Meti ate dhe Elvisi i kerkon falje per mendimin qe dha. Anila shpreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.948Z

Albulena xheloze per Klaudjan Erioni Ste jam larguar me qellim

Nderkohe qe banoret e tjere jane ne sallon Erioni dhe Albulena shkojne ne dhomen e gjumit. Erionit i ben pershtypje gjendja e Albulenes dhe e pyet nese ka dicka qe e mundon. Ajo tregon se i mungojne disa nga sendet e saj personale por nuk eshte ky shqetesimi i saj kryesor. Si per ta filluar biseden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.201Z

Albulena-Erion flirti i pare brenda shtepise

Albulena i thote Erionit se kur bisedon me te ndien dicka te vecante. Ajo thote se i pelqen shume qe te bisedoje me te duke vazhduar te thote se kete qe po ia thote e ka menduar shume gjate. Albulena duket pak si abstrakte ne menyren se si flet dhe Erioni nuk e kupton mire por ajo ia pret shkurt duk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama