Rezultate te kerkimit per termin: +Aleanca +T

Total: 7452
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.435Z

Aleanca Kuqezi mbledh asamblene

Aleanca Kuqezi ka mbledhur asamblenë e saj, për të përcaktuar platformën e veprimit për vitin 2011. Burime pranë kësaj lëvizjeje bëjnë të ditur se Aleanca do të zgjedhë strukturat e saj në cdo qytet të Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.648Z

Regjistrimi Aleanca Ligji ne Kushtetuese

Aleanca Kuq e Zi ka deklaruar se do të dërgojë në Gjykatën Kushtetuese votimin e Ligjit për Regjistrimin e Popullsisë për shkak se dy deputetë që nuk kanë qenë në kuvend, rezultojnë të kenë votuar.(UPDATE)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.401Z

Aleanca Kuqezi apel per monumentet

Aleanca Kuqezi ka reaguar sot për situatën e rëndë në të cilën ndodhen monumentet e patriotëve shqiptarë, të cilët sipas saj janë harruar nga shteti. Aleanca Kuqezi ka bërë një apel për mbrojtjen e simbolev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.116Z

Aleanca Kuqezi ne Pogradec

Aleanca Kuqezi ka mbërritur në qytetin e Pogradecit ku po vazhdon nënshkrimi i peticionit kundër regjistrimit të popullsisë mbi baza etnike. Qindra persona kanë nënshkruar dokumentin duke shprehur qendrimin e tyre kundër këtij regjistrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.565Z

Kavajë, qytetarët firmosin Peticionin e Aleanca Kuq e Zi

TIRANE-Kavaja ka qënë stacioni i radhë për Aleancën Kuq e Zi ku në emër të mbrojtjes së kombësisë shqiptare ka shprehur rezerva për regjistrimin e popullsisë mbi baza etnike dhe fetare. Aleanca ka fituar edhe në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.483Z

Aleanca Kuqezi Platforme kunder regjistrimit etnik

Aleanca Kuqezi ka bërë të ditur se ka platformë dhe plan veprimi kundër regjistrimit të popullsisë në baza etnike. “Synimi i peticionit është mbledhja e 50 mijë firmave dhe për këtë kemi grupe aktivistësh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.063Z

Aleanca me PS, Gjinushi pritet të firmosë sot paktin

TIRANE-Koalicionit të Partisë Socialiste iu shtuan dje edhe tri parti të tjera, Partia Demokracia Sociale e Paskal Milos, Aleanca Demokristiane e Zef Bushatit dhe Aleanca Popullore, e njohur ndryshe si lëvizja çame, e drejtuar nga Artur Dojaka. Ndërkohë ka mbetur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama