Rezultate te kerkimit per termin: +Aleat

Total: 8486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.892Z

Karta, kryebashkiaku i Vlorës padit Aleat

Autori i Lajmit: red.Përplasja Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika, ka paditur në prokurori për shpërdorim detyre konsorciumin "Aleat", që merret me aplikimin dhe shpërndarjen e kartave te identitetit. Sipas tij, procesi i shpërndarjes së kartave të identitetit në këtë qy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.796Z

Egjipti jo mik por aleat

Egjipti nuk është as mik e as armik i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, deklaroi presidenti Obama pas trazirave në Kajro. Por Departamenti i Shtetit ka nxituar t`i japë fund konfuzionit të shkaktuar nga të tilla pohime, duke korrigjuar deklaratën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.713Z

Vlorë, pranga punonjësit të ALEAT

Zbulimi pas denoncimit të një shtetasi për vjedhjen e identitetit. I kërkuari dha të dhëna të rreme. Pajisi me pasaportë biometrike një të kërkuar për plagosje. Më kanë vjedhur identitetin në zyrën e aplikimit të pasaportave. Ky denoncim i një qytetari ka vënë në lëvizje strukt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.804Z

Ministri Noka takim me përfaqësues të Aleat

Tiranë- Ministrit të Brendshëm Flamur Noka, iu dorëzua sot certifikata më e lartë e sigurisë, sipas standardit ISO 27001:2007, dhënë për sistemin shqiptar të personalizimit të dokumentave biometrike të identitetit.Në një takim me drejtuesit e kompanisë Aleat, Drejtorin Ekzekutiv të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.179Z

Reforma Zgjedhore, Rama pret aleatët

TIRANË-Një ditë pasi parashtroi objektivat politike të Partisë Socialiste, sot kryesocialisti Edi Rama mbledh në mesditë aleatët e majtë. në takim përflitet se do të diskutohet Reforma Zgjedhore. Pritet që ne takimin qe do te zhvillohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.968Z

Turqia, ky aleat i vyer

Nëse formimi i koalicionit anti-ISIL, akronimi anglisht i kalifatit të fundit ishte lajmi i rëndësishëm, i dyti vjen me hyrjen në lojë të Turqisë në këtë teatër dhe i treti që mund të jetë kur ky artikull të jet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.955Z

Reforma zgjedhore, Rama mbledh aleatët

TIRANE - Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama zhvilloi një takim informal me aleatët, ku u diskutua për reformën zgjedhore. Mësohet se në takim morën pjesë edhe kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule dhe Preç Zogaj, të cilët kishin mungu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama