Rezultate te kerkimit per termin: +Aleks +Shporit

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.268Z

Aleks Shpori fundos prokurorin Haxhi Giu: Më kërkoi 29 mijë euro

Para një muaji iu sekuestrua kjo shumë: I dhashë bakshish 200 euro, paratë i mblodha te familjarët. Provat e akuzës, eurot, pamjet në Exchange dhe letra për Llallën   Sokol Çobo Haxhi Giu SHIFRA 29.000 euro – I është sekuestruar Aleks Shporit disa javë më parë, gjatë një k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.567Z

30 mijë euro peng, foto ekskluzive të prokurorit Giu në Exchange

"Report Tv" publikon për herë të parë fotot ekskluzive të prokurorit Haxhi Giu dhe Aleks Shporit të fiksuara më 29 tetor 2015 në pikën e këmbimit valutor në Tiranë, pikë në të cilën ata tërheqin 29 mijë eurot e lëna si garanci nëse Gjon Shpori vëllai i Aleksit do të lirohej ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Ryshfeti 29 mije euro vendoset gjykim i shkurtuar per prokurorin Giu

Tirane 15 prill 2016 NOAal - Gjykata e Krimeve te Renda ka pranuar qe ish-prokurori i akuzuar per korrupsion Haxhi Giu te gjykohet me gjykim te shkurtuar E njejta kerkese u pranua edhe per te akuzuarin tjeter si bashkepunetor Aleks Shporinbr br Giu akuzohet per kerkimin dhe marrjen e 29 mije eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.490Z

VIDEO/ Ja si u lanë peng 30 mijë euro për prokurorin Giu

Report TV publikon për herë të parë pamjet ekskluzive të prokurorit Haxhi Giu dhe Aleks Shporit të fiksuara më 29 tetor 2015 në pikën e këmbimit valutor në Tiranë, pikë në të cilën ata tërheqin 29 mijë eurot e lëna si garanci nëse Gjon Shpori vëllai i Aleksit do të lirohej n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.274Z

Krimet e Rënda lënë në burg prokurorin e Hajdarit Haxhi Giu

Gjykata për Krimet e Rënda ka vendosur sot të lërë në burg prokurorin Haxhi Giu. Në seancën e sotme në ngarkim të prokurorit akuzuar për korrupsion, trupa gjykuese ka caktuar ndaj tij masën e sigurisë "Arrest me burg". Seanca është zhvilluar me dyer të mbylluara dhe mësohet se prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.455Z

Apeli lë në burg prokurorin e 29 mijë eurove, Haxhi Giu

Apeli për Krimet e Rënda ka vendosur sot arrest me burg për prokurorin Haxhi Giu, hetuesi i vrasjes së Azem Hajdarit në 1998. Në seancën e sotme në ngarkim të prokurorit akuzuar për korrupsion, trupa gjykuese ka caktuar ndaj tij masën e sigurisë "Arrest me burg". Seanca erdhi pas apelim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.322Z

Mori 29 mijë euro, Prokuroria kërkon 4 vjet burg për Haxhi Giun

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënimin e Haxhi Giut me katër vjet burg. Në dhënien e pretencës sot është marrë parasysh kërkesa e ish prokurorit i cili kërkoi gjykim të shkurtuar, duke bërë që atij ti ulet 1/3 e dënimit. Në të njëjtën kohë Prokuroria ka kërkua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama