Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred +Deshati

Total: 156
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.261Z

Alfred Deshati jep dorëheqjen, Mediu ngelet fillikat te Partia Republikane

Nënkryetari i Partisë Republikane, Alfred Deshati, ka dhënë sot dorëheqjen nga posti që mbante në parti. Nuk dihet ende motivi i dorëheqjes së Deshatit dhe kush mund ta zënvendësojë atë. Pak kohë më parë nga kjo parti u largua edhe Agron Duka që mori drejtimin e Partisë Agrare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.238Z

PR, Deshati: Opozita të kthehet në Kuvend, ankesat e saj ti çojë në prokurori

Tiranë, 11 tetor NOA Nënkryetari i Partisë Republikane, Alfred Deshati ka dalë sot në një deklaratë për shtyp me anë të së cilës i ka bërë thirrje opozitës ti japë fund bojkotit dhe të kthehet në Parlament. Deshati u shpreh se opozita duhet të kontribuojë në proceset që ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.296Z

Alfred Deshati: Spitalet të kenëkontrata me shoqëritë ricikluese

TIRANE - Ministria e Mjedisit ka gjobitur 20 spitale me vlerën e 20 milionë lekëve, për mbetjet spitalore. Ministria ka kërkuar nga spitalet shtetërore dhe ato private që të lidhin kontrata me shoqëritë ricikluese në mënyrë që mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.865Z

Durresi me i ndoturi, Deshati: Te shkarkohen vendoret

Nisja e sezonit turistik e ka gjetur Durresin te papergatitur ne asnje aspekt mjedisor dhe per kete arsye, drejtues te Ministrise se Mjedisit kane kerkuar shkarkimin e vendoreve , pasi nuk po kryejne detyrat e tyre. Drejtori i Kontrollit te Mjedisit, Alfred Deshati, thote se as pastrimi i reres nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.279Z

Ikën i besuari, Deshati: Mediu drejton në mënyrë të shëmtuar

PR-ja nga një parti e miqve dhe shokëve, është kthyer në një parti që lufton me veten Nënkryetari i Partisë Republikane, Alfred Deshati, jep dorëheqjen nga të gjitha postet dhe angazhimet e tij në këtë parti. Deshati, përmes një njoftimi për mediat, deklaron se arsyeja e dorëheqjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.226Z

PR: Opozita të shkojë në Kuvend për integrimin

Nënkryetari i Partisë Republikane, Alfred Deshati ka dalë sot në një deklaratë për shtyp me anë të së cilës i ka bërë thirrje opozitës t'i japë fund bojkotit dhe të kthehet në Parlament. Deshati u shpreh se opozita duhet të kontribuojë në proceset që është angazhuar qeveria n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.821Z

Aksion kundër ndotjes akustike në Tiranë, gjobiten disa biznese

Menjëherë pas urdhrit të Kryeministrit të dhënë në mbledhje qeverie grupi i Task Forcës ka nisur kontrollet në kryeqytet. Sipas drejtorit të Kontrollit të Mjedisit, Alfred Deshati, nëse nuk do të zbatohet ligji do të pezullohet m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama