Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred +Qafa

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.081Z

Fushë-Arrëz, OSHEE i pret energjinë kopshtit të fëmijëve: Bashkia debitore

FUSHE ARREZ – OSHEE ka ndërprerë sot energjinë elektrike në kopshtin e fëmijëve në Fushë-Arrëz, në disa shkolla dhe institucionet publike, pasi Bashkia rezulton debitore. Sipas OSHEE-së, Bashkia e Fushë Arrëzit nuk ka paguar fatu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.168Z

Zgjedhjet e pjesshme në Shqipëri, PD në avantazh

Janë zhvilluar dje për 5 njësi vendore zgjedhjet e pjesshme lokale. Në Njësinë 10 në Tiranë fitues është kandidati i PD-së 3385 vota Blendi Fuga. Në Bashkinë e Fushë Arrëzit më shumë vota ka siguruar Alfred Qafa në atë të Klosit Ramazan Mjeshtiri me 2535 preferenca. Komuna Frraku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.490Z

Emergjencat:“Situaten e kemi nen kontroll”

Pavaresisht reshjeve te debores se dy diteve me pare, situata ne vend eshte normalizuar. Drejtori i Emergjencave Civile prane Ministrise se Brendshme, Alfred Olli, lidhur me situaten ne vend deklaroi dje se jane marre te gjitha masat per te evituar cdo lloj situate emergjente, qe mund te krijohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.441Z

Kandidatet e PD-se per Shkodren

Gara Partia Demokratike kandidon ne Qarkun e Shkodres ne pese bashkite e rendesishme me kandidatet e saj. Lorenc Luka eshte kandidati per Bashkine e Shkodres Gjon Marku per Bashkine e Vaut te Dejes Beqir Arifi per Bashkine e Pukes Alfred Qafa per Bashkine Fushe-Arrez dhe Ramadan Lika per Bashkine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

Goditet trafiku i armve

Krimet e Rnda t Tirans kan goditur nj tjetr grup q trafikonte arm. shti mundur kshtu sekuestrimi i 100 pistoletave t tipit Mini Blow n aksin rrugor Kuks-Fush Arrz si dhe jan arrestuar katr persona nn akuzn e trafikimit t armve. T arrestuarit jan Fiqeret Onuzi, Baftjar Halilaj, Alfred Qafa, Bujar Aje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.148Z

“Do të përdorim skemat më favorizuese për punësimin”

26-04-2011 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha në Fushë-ArrëzKryeministri Sali Berisha ka vijuar dje prezantimin e kandidatëve të koalicionit “Aleanca për qytetarin” në rrethin e Pukës. Gjatë paradites, kryeministri u ndal në bashkin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.302Z

Puka kundër reformës territoriale: Sbëhet reformë më një të rënë lapsi

Shkoder- Drejtuesit vendor të rrethit të Pukës kundërshtojnë njëzëri reformën administrativo territoriale. Sipas tyre, nuk mund të bëhet reformë me një të rënë lapsi, e duke bërë bashkime territoresh. Ata shkojnë më tej kur thonë se me veprimin që po bën mazhoranca, ajo po i c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama