Rezultate te kerkimit per termin: +Ali +Ahmeti

Total: 2377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.505Z

Ali Ahmeti vizitë dyditore në Tiranë

Tiranë -Gjatë ditës së premte dhe të shtunë, kryetari i Partisë Bashkimi Demokratike për Integrim në Maqedoni Ali Ahmeti do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Tiranë. Gjatë vizitës, Ahmeti do të takohet me kryeministrin Sali Berisha si dhe me presidentin Bamir Topi. Kryetari i BDI-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.973Z

Kalle, kalle Ali Ahmeti!

 Përveç suksesit të tij në politikë për gati një dekadë, lideri i BDI-së Ali Ahmeti duket se korr suksese të njëpasnjëshme. Para disa vitesh ai tregoi talentin e tij duke i rënë çiftelisë, ndërsa gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.693Z

Krasniqi: Ali Ahmeti ishte artist i përkushtuar

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjen Ahmeti, me rastin e vdekjes së aktorit të mirënjohur Ali Ahmeti.“Me keqardhje dhe pikëllim e morëm lajmin për vdekjen e familjarit Tuaj, artistit të njohur dhe shumë popullor, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.879Z

Berisha takon kreun e BDI Ali Ahmeti

Kryeministri Berisha priti sot në një takim kryetarin e Partisë Bashkimi Demokratik për Integrim të shqiptarëve të Maqedonisë, Ali Ahmeti. Në një prononcim të përbashkët për mediat pas takimit, kryeministri Berisha theksoi se vlerësoi kontributin e Ahmetit për marrëveshjen e Ohrit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.875Z

Aksidentohet kryetari i BDI-se Ali Ahmeti

brbrKryetari i Bashkimit Demokratik per Integrim Ali Ahmeti u plagos lehte sot ne nje aksident automobilistik teksa po udhetonte nga Tetova drejt Shkupit Makina ne te cilin ndodhej Ahmeti u perplas me nje shtylle ne nje nga pikat e pageses ne autostraden Shkup-Tetove ndersa drejtuesi i mjetit tento

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.850Z

Ali Ahmeti sot mbushi 56 vjet

Sot me 4 Janarë në vitin 1959 në fshatin Zajaz lindi lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti. Ahmeti sot në profilin e tij në facebook i ka falendereruar të gjithë ata që kishin dërguar urimet e tyre “Jam shumë mirën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.181Z

Fotolajm: Edi Rama, Ali Ahmeti dhe Shpend Ahmeti

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka postuar në profilin e tij në Facebook një fotografi ku shihet bashkë me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin dhe kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti. “Me Ali Ahmetin, kryetarin e BDI, dhe Shpend Ahmetin, kryetarin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama