Rezultate te kerkimit per termin: +Aliaj

Total: 2625
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.118Z

Lamtumire Agron Aliaj

U përcoll sot për në banesën e fundit koreografi i madh shqiptar, Agron Aliaj. Familjarë, miq dhe kolegë bënë homazhe në Teatrin e Operas dhe Baletit, aty ku koreografi Aliaj kaloi 50 vjet të jetës së tij. Në nder të Agro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.950Z

Ndërron jetë koreografi Agron Aliaj

Tiranë- Koreografi i njohur shqiptar Agron Aliaj ka ndërruar jetë ditën e sotme në ambjentët e spitalit QSTU në Tiranë.Aliaj u aksidentua nga një automjet më 7  Mars në kryeqytet teksa po dilte nga provat e shfaqjes së rrallës. Ish-drejtuesi artistik i disa shfaqjeve në Teatrin e Oper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.622Z

Skëndo, gjyqtari Aliaj mohon bashkëpunimin

16/06/2005  TIRANË – Erjol Skëndo, 20-vjeçari që ka hyrë në një histori të gjatë akuzash të ngritura nga gjyqtari Petrit Aliaj, tashmë i shkarkuar nga detyra, u ballafaqua dje para Krimeve të Rënda. Midis familjes së vajzës të quajtur Emine Zhupa dhe gjyqtarit Petrit Alia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.950Z

Vdes koreografi i mirënjohur Agron Aliaj

Agron Aliaj Koreografi i mirënjohur Agron Aliaj ka ndërruar jetë në reanimacionin e QSUT-së. Ish-udhëheqësi artistik i disa shfaqjeve në Teatrin e Operës dhe Baletit, Agron Aliaj ishte i shtruar prej ditësh në QSUT si pasojë e një aksidenti rrugor. Agron Aliaj, mjeshtri i koreografisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.952Z

Vdes koreografi i mirënjohur, Agron Aliaj

Agron Aliaj Koreografi i mirënjohur Agron Aliaj ka ndërruar jetë në reanimacionin e QSUT-së. Ish-udhëheqësi artistik i disa shfaqjeve në Teatrin e Operës dhe Baletit, Agron Aliaj ishte i shtruar prej ditësh në QSUT si pasojë e një aksidenti rrugor. Agron Aliaj, mjeshtri i koreografisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

Verifikim pasurise se gjyqtarit Aliaj

brbrSektori kunder krimit ekonomik ne Policine e Tiranes nisi verifikimet per pasurite e gjyqtarit Arjan Aliaj i cili dha vendimin e pezullimit per drejtorin e pergjithshem Haki ako Edhe pse jane vetem verifikime  pasi nuk mund te kalojne ne fazen e procedimit penal Aliaj po hetohet per pasuri t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.813Z

Aliaj, “lamtumirë” Oberhauzen

23/05/2005  Mbrojtësi i Oberhauzenit, Adrian Aliaj i ka dhënë dje përfundimisht “lamtumirën” skuadrës së tij, duke i hapur në këtë mënyrë rrugën një transferimi të mundshëm në ndonjë kampionat të tjetër. Pasi kishte deklaruar, dy-tre ditë më parë, se do të largo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama