Rezultate te kerkimit per termin: +Allahu +Akbar

Total: 155
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.323Z

Allahu Akbar, ulëret nga kënaqësia gjatë seksit, por

Thirrjet Allahu Akbar janë bërë simbol i xhihadistëve dhe sulmeve terroriste muajt e fundit ndaj një femër e cila po përjetonte kënaqësi sa nuk ka përfunduar në burg pasi falenderoi Zotin. Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Uiskonsin, SHBA. Një çift myslimanësh po bënin seks dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.662Z

VIDEO/ Allahu Akbar, godasin me kundërajror avionin rus, por

Një grup xhihadistësh ka sulmuar me kundërajror një avion bombardues rus në qiejt sirian. Ata thërrasin Allahu akbar dhe nisin të godasin. Por avioni rus u kundërpërgjigjet duke i shkatërruar plotësisht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.398Z

FOTOT/ Allahu akbar, terror në qendër të Pragës por

Një grup njerëzish të zemëruar kanë shkaktuar një terror të vërtetë në qendër të qytetit të Pragës. Të veshur si terroristë të ISIS dhe të armatosur, ata thërrisnin Allahu akbar. Dukej sikur kryeqyteti çek ishte pushtuar. Por në fakt ka qenë thjesht një protest kundër emig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.614Z

Pamjet horror: Bërtet Allahu Akbar dhe masakron 84 persona

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një terrorist u armatosur vrau të paktën 84 persona dhe plagosi mbi 50 të tjerë, kur u fut me një kamion 25-tonësh në turmë. Ngjarja e rëndë u regjistrua në qytetin e Nisës në Francë gjatë festimeve për Ditën e Bastijës. Autori i krimit, një 31-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.317Z

Kasaphanë në tren: Thërret Allahu Akbar dhe sulmon me sëpatë

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një adoleshent afgan thirri "Allahu Akbar" përpara se të sulmonte me sëpatë pasagjerët në një tren në Gjermani. Adoleshenti 17-vjeçar kishte ardhur në Gjermani si refugjat iv etmuar. Ngjarja ndodhi pranë Vyrcburgut. Për fat në vendin e ngjarjes u ndodh një k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.181Z

Kasaphana e Bataclan: Terroristët bërtisnin Allahu Akbar dhe qëllonin pengjet

Më shumë se 150 persona kanë humbur jetën nga sulmi i befasishëm në zemër të Parisit. 118 persona kanë humbur jetën në sallën e koncerteve Bataclan. Terroristët thërrisnin Allahu Akbar dhe Kjo është për Sirinë dhe qëlloni n pengjet. Njëri prej dëshmitarëve tha se terroristë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.395Z

FOTOT/ Allahu Akbar dhe20 të vdekur! Detajet e masakrës në Bangladesh (Pamje të rënda)

Terroristët e IS bërtitën Allahu Akbar përpara se të nisnin masakrën në Bangladesh. Të paktën 20 persona deklarohen të vdekur nga sulmi, mes tyre edhe disa italianë. Dy policë u vranë gjatë sulmit dhe xhihadistët mbajtën 30 persona peng  për 12 orë. Pengmarrja zgjati derisa nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama