Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasada +Amerikane

Total: 4830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.615Z

Video reagon ambasada amerikane

Ambasada amerikane në Tiranë ka reagur sot në lidhje me videon-skandal në të cilën tregohej një bashkëbisedim midis Ilir Metës dhe Dritan Priftit. Ambasada amerikane nënvizon se ka marrë një kërkesë nga Prokuroria p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.523Z

Mbyllet ambasada amerikane në Jemen

Ambasada amerikane në Jemen mbyllet në reagim të asaj që e quan kërcenime të vazhdueshme të Al Kaidës ndaj interesave amerikane. Ambasada gjithashtu ka këshilluar të gjithë qytetarët amerikanë që ndodhen në Jemen që të jenë jashtëzakonisht vigjilent. Mbyllja e ambasadës përkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

A dogji Ambasada amerikane, Adriatik Llallën?

Nga Desada Metaj   Më shpejt se vetë institucionet shqiptare duket se Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë po i jep hov proçesit të Vettingut. Vetë Ambasada në një njoftim të sajin ka paralajmëruar revokimin e vizave për disa prokurorë dhe gjykatës. Ambasada e Shteteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.784Z

Ambasada Amerikane uron Shqiperine

brbr71 vjetori i clirimit te Shqiperise eshte pershendetur edhe nga Ambasada Amerikane ne Tirane Nepermjet nje postimi ne rrjetin social facebook Ambasada u ka uruar te gjithe shqiptareve festen e clirimit Shtetet e Bashkuara i uruan Shqiperise edhe festen e pavaresise nepermjet nje letre te sekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.252Z

Ambasada Amerikane per trafikantet

brbrDenimi nga Gjykata me 59 vite burg te 5 personave qe mundesonin dergimin e paligjshem te shqiptareve drejt Shteteve te Bashkuara ka sjelle edhe reagimin e Ambasades Amerikane ne Tirane Ne nje postim ne rrjetin social facebook ambasada ka pershendetur vendimin e Gjykates Sipas Ambasades kjo org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.457Z

Ambasada amerikane mbyllet nesër

Nga Express më 27 janar 2011 në ora 19:14 Ambasada amerikane paralajmëron të gjithë qytetarët e saj në Shqipëri që të kenë kujdes nga demonstrata e 28 Janarit dhe të qëndrojnë larg bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Në faqen e internetit të saj, në seksionin e shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.793Z

VIDEO/ Ambasada amerikane promovon turizmin shqiptar

Ambasada amerikane në Tiranë ka vendosur të bëjë promotoren e turizmit në Shqipëri. Me një klip të zgjedhur prej më shumë se një minute, ambasada ka treguar në faqen zyrtare në Facebook bukuritë e bregdetit shqiptar, dhe jo vetëm. Video që shoqërohet me fjalët se National Geogr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama