Rezultate te kerkimit per termin: +Antar

Total: 1705
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.033Z

Duka rikandidon në UEFA, për antar komiteti!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka do të kandidojë sërish në zgjedhjet do të mbahen në shkurt të 2019-ës për tu bërë antar i komitetit ekzekutiv të UEFA-s. Me një postim në faqen e tij zyrtare në Facebook, kreu i FSHF ka theksuar se shpreson që në kongresin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Vetm parimi nj antar nj vot mund ta shptoj LDK-n

Dy vjetori i vdekjes s Ibrahim Rugovs e gjeti Lidhjen Demokratike t Kosovs n nj konfuzion t kamufluar, por gjithsesi virulent, pas disfats s rnd q psoi kjo parti n zgjedhjet paramentare t 17 nntorit dhe balotazhit t zgjedhjeve lokale t 8 dhjetorit t vitit t shkuar. Kur i pati mbyllur syt njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.532Z

OKB feston 68-vjetorin, Bushati: Në 2023 të antarësohemi në Këshillin e Sigurimit

TIRANE-Me rastin e 68-vjetorit të krijimit të OKB-së, Agjencitë e Kombeve të Bashkuara në Tiranë, organizuan ceremoninë me temë “WE the People”, në Teatrin e Operas dhe Baletit.I pranishëm në aktivitet, ishte edhe Ministri i Jas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.459Z

MSA, legjitimim i aspirtave për antarësim në BE

Ministri i punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, sot ka pranuar një telefonatë nga ministri i punëve të Jashtme i Mbretërisë së Holandës, Frans Timmermans. Homologu holandez ka uruar ministrin Hoxhaj për mira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.282Z

Komenti/T ndrpriten bisedimet e anëtarsimit n BE-së me Ankaran

(Dojçe Vele) Mund t? dukej i nj? shaka, n?se rrethanat nuk do t? ishin ka serioze: Ambasadori turk n? BE Selim Yenel i tha gazet?s "Die Welt", se vendi i tij do t? antar?sohet n? vitin 2023 me t? drejta t? plota n? BE, kjo p?rkon me 100 vjetorin e Republik?s Turke. Por cila republik? duhet t?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.383Z

Turqia: Duam antarësimin në BE

Presidenti i Turqisë, Abdullah Gyl, deklaroi se vendi i tij vazhdon të dëshirojë antarësimin në Bashkimin Europian, pavarësisht krizës së Eurozonës. Gyl, i cili do të mbërrijë të dielën në një vizitë 3-ditore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.380Z

Turqia Duam antaresimin ne BE

Presidenti i Turqisë, Abdullah Gyl, deklaroi se vendi i tij vazhdon të dëshirojë antarësimin në Bashkimin Europian, pavarësisht krizës së Eurozonës. Gyl, i cili do të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama