Rezultate te kerkimit per termin: +Antarsia

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Mes 2 dhe 7 prillit!

Gjithnj n mendjen e njerzve mbeten datat e dhimbshme shum her m tepr sesa ato t gzueshmet. Kshtu ndodh edhe kt her. Data 2 Prill 1991 u prkujtua n Shkodr si nj ngjarje e dhimbshme q i parapriu demokracis s brisht shqiptare, ndrsa dikur 7 Prilli i 1939-s i jepte fund me nj pushtim prkohsisht Shqipris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.874Z

PD, kuotat, mënyra e deputetëve për të shmangur pagimin

Çdo muaj deputetët duhet të paguajnë 50 mijë. Anashkalimi, pagesat lihen në fund të vitit Nga rroga e tyre prej ligjvnsi, do muaj duhet t paguajn n arkn e PD-s nj shum prej 50 mij leksh (t vjetra) si kuotizacion. Mospagimi pr dy vjet rresht i kuotizacionit humbet t drejtn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.387Z

Dihet pr k votoj

Shtat antar t kryesis s degs s LDKs n Therand i kan dhn fund neutralitetit t shpallur t degs, duke u pozicionuar n krah t kandidatit t Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs, Blerim Kuqi n garn pr kryetar komune. N nj komunikat pr media t lshuar t premten, nj pjes e kryesis t prir nga nnkryetari Vitor Markaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.392Z

Zgjedhjet e PS-së në rrethe, kryesia miraton kandidatët

Ka pasur mes Blushit dhe anëtarëve të tjerë të kryesisë Kryesia e Partis Socialiste ka diskutuar dje emrat e kandidatve t Partis Socialist pr kryetar n rrethe. Pjes e mbledhjes s djeshme t kryesis s selis roz ka qen dhe deputeti Ben Blushi. Ka pasur nj sr debatesh mes tij dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.649Z

Malaj: Në Parlament jo vetëm 5 minuta, por gjithë kohën

Disa momente kryesore q dshiroj t´i ndaj me kolegt e Asambles Kombtare n vijim edhe t diskutimeve t kolegve n mbledhjen e grupit parlamentar t Partis Socialiste, jan: 1. Jo justifikime q radikalizimi i PS sht krkes e bazs socialiste. Dje disa koleg prdorn edhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.691Z

Takimi me Ramën, Sindikatat e Transportit, akuza Kalasë

Qato: Kalaja ul BSPSH në gjunjë para Edvin Ramës Drejtuesit dhe antarsia e Sindikats s Pavarur t Transportit Shqiptar denoncuan dje kllounizmin, sipas tyre, t sharlatanit sindikal, Gzim Kalaja, pr takimin me kryetarin e PS-s, duke it qart se firma e tij e hedhur n letrat e paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.450Z

Shefi i veteranve

Express: A ka pasur raste t tjera prve Gani Gecit, kur nj veteran sht prjashtuar nga Organizata? Muharrem Xhemaili : Nuk sht rasti i par q nj veteran largohet nga Organizata e Veteranve t Lufts s UK-s, ka pasur raste edhe m hert. do njeri, do veteran q shkel rregulloren, programin, kodin e etiks, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama