Rezultate te kerkimit per termin: +Anton +Martini

Total: 385
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.612Z

Operacioni në Lazarat, shkon prokurori Anton Martini

TIRANË- Provat e kriminelëve kanë mbetur në Lazarat. Policia pas aksionit 5 ditor po vijon të asgjësojë tonelata me kanabis dhe armatime të llojeve të ndryshme si predha, motraja antitanke. Policia e Shtetit që prej mëngjesit të sotëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.243Z

Mbyll sytë At Ambroz Martini

Një prej françeskanëve të vjetër, nxënës i Anton Harapit e Mati Prenushit SHKODËR / Është ndarë nga jeta At' Ambroz Martini, një prej françeskanëve të vjetër që kanë punuat gjatë gjithë jetës me përkushtim për t'iu shërbyer jo vetëm besimtarëve katolikë, por edhe ruajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.883Z

Martini dhe Brahimllari replika për pyetjen e dëshmitarëve

08/06/2010 Banda e Durrësit, sherri mes prokurorit dhe gjyqtarit përfundon tek eprorët TIRANË – Të pandehurit e “Bandës së Durrësit”, akuzuar për dhjetra vrasje, rrëmbime dhe pengmarrje, për gati tre orë u ndodhen përballë debateve të shumta mes prokurorit, gjyqtarit kryesues t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.972Z

Ja si u vra komisar Lamaj, Frrokudebate të ashpra me Prokurorin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Procesi gjyqësor ndaj biznesmenit Arben Frroku, i cili dyshohet për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, është në një fazë të “nxehtë”. Sot në Gjykatën e Krimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.973Z

Pamjet e vrasjes së Lamajt në gjyq,Frroku kërcënon prokurorin

Të tjera rreth shkrimit Ja debatet e forta në sallën e gjyqit VIDEO TIRANE- Procesi gjyqësor ndaj biznesmenit Arben Frroku, i cili dyshohet për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, është në një fazë të “nxeh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.977Z

Pamjet e vrasjes së Lamajt në gjyq!Frroku kërcënon prokurorin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Debatet në sallën e gjyqit VIDEO TIRANE- Procesi gjyqësor ndaj biznesmenit Arben Frroku, i cili dyshohet për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, është në një fazë të “nxehtë&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.475Z

Lul Berisha largohet nga salla bashkë me avokatët

11/06/2010 Irritim gjatë leximit të deklarimeve të dëshmitarëve në mungesë TIRANË- Procesi gjyqësor kundër të pandehurve akuzuar për vrasje dhe krime të tjera në emër të Bandës së Durrësit, vijoi dje me shkëputje dhe debate të forta mes palëve. I parashikuar të niste në orë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama