Rezultate te kerkimit per termin: +Aparate

Total: 2243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.212Z

Konfiskohen aparate të lojërave të fatit

Njësitet e Doganës kanë konfiskuar aparate të lojërave të fatit të pa-licencuara në rajonin e Prizrenit. Sipas zyrtarëve doganorë kontrolli është ushtruar në tri lokacione të ndryshme në qytetin e Therandës, ku janë gjetur dhe konfiskuar 3 aparate të lojërave të fatit të pa l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.725Z

Njeriu me më shumë aparate fotografike në botë

Transmetuar më 02.02.2014 - 09:01 Fakti se një i apasionuar i fotografisë mund të ketë më shumë se një aparat fotografik, nuk është ndonjë habi e madhe. por kur themi më shumë se një, jo domosdoshmërisht duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.321Z

Dogana sekuestron 7 aparate për lojëra të fatit

Njësitet e Doganës kanë organizuar një aksion për kontroll të lojërave të fatit. Në këtë aksion kanë marrë pjesë Dogana e Kosovës, Policia e Kosovës dhe Administrata Tatimore e Kosovës, aksioni është zhvilluar në Skenderaj. Gjatë aksionit janë kontrolluar 2 lokale të dyshuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.865Z

Tregtonin aparate në mënyrë të kundraligjshme, shoqërohen 14 persona

Policia e Tiranës ka bërë të mundur shoqërimin e 14 shtetasve, pasi në afërsi të “Muzeut Kombëtar”, në Tiranë, tregtonin aparate celularë të markave të ndryshme në mënyrë të kundraligjshme, pa q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.273Z

Dogana sekuestron 11 aparate për lojëra të fatit në Prizren

Njësitet e Doganës mbrëmë kanë organizuar një aksion për kontroll të lojërave të fatit në një pikë basti të dyshuar në Prizren. Ky aksion është asistuar edhe nga Policia e Kosovës. Gjatë aksioni është kontrolluar lokali i dyshuar, ku janë gjetur duke operuar lojëra të ndalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.089Z

Dogana kap 5 aparate për lojëra fati në Studio bukurie

Njësitet e Doganës mbrëmë kanë ushtruar kontroll në një lokal në Prishtinë ku edhe janë kapur 5 aparate për lojëra fatit të pa-licencuar. Njësitet e Doganës i janë përgjigjur thirrjes nga një qytetar që ka lajmëruar se në këtë lokacion ka aktivitet të dyshimtë që ndërlidh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.416Z

Dogana e Kosovës kap 10 aparate për lojëra fati në një Restorant

Njësitet e Doganës mbrëmë kanë ushtruar kontroll në një lokal në Lipjan, ku edhe janë kapur 10 aparate për lojëra fatit të pa-licencuar. Njësitet e Doganës gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare në kontrollin e subjekteve që operojnë me lojëra fati, kanë dyshuar se ne një lokacio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama