Rezultate te kerkimit per termin: +Apoel +Dhoksa

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.521Z

Klodian Duro shënon përsëri për Omonian

Klodian Duro ka shënuar përsëri për Omonian, por këtë herë nga pika e bardhë e penalltisë. Mesfushori i kombëtares i ka dhënë avantazhin ekipit të tij në minutën e 15 të, në ndeshjen përballë Paraliminiut. Ky ishte një debutim me gol për Duron në kampionatin qipriot. Omonia fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.344Z

  Qipro, asnjë lojtar shqiptar i aktivizuar

Alki pa Isli Hidin dhe Blerim Rustemin është dicka tjetër në kampionatin qipriot. Skuadra e shqiptarëve humbi 5-2 në transfertë me AE Pafos në javën e 14-të të kampionatit qipriot. Si Hidi ashtu dhe Rustemi nuk luajtën në këtë takim. Anorthosis i Arjan Beqajt fitoi 2-1 në transfert�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama