Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Total: 142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.607Z

Çifti i njohur i showbiz-it konfirmon ndarjen

Çifti i njohur i Hollywood-it ka vendosur t’i jap fund martesës së tyre. 48 vjeçari Marc Anthony dhe bashkëshortja e tij, 28 vjeçarja Shannon, konfirmuan ndarjen disa javë pasi lajmi pushtoi medit rozë.  Pas një konsiderate të madhe, ne të dy kemi vendosur në mënyrë miqësore ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.641Z

Projekti i ri në Parkun e Liqenit, këndi i forcës për aktivitete sportive

Bashkia e Tiranës ka nisur projektin e ri në zonën e Parkut të Liqenit: atë të ndërtimit të këndit të forcës për të gjithë të apasionuarit pas aktiviteve sportive. Për kryebashkiakun Veliaj, Tirana ka nevojë për hapësira të tilla për një jetë të shëndetëshme. Pas këndit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.868Z

Veliaj fton qytetarët të dhurojnë pemë

Bashkia Tiranë ka rihapur nismën Dhuro një pemë, 2017 duke nxitur qytetarët që të kontribuojnë për gjelbërimin e qytetit. Kushdo mund të dhurojë një pemë dhe ta mbjellë atë në kujtim të një momenti të veçantë në jetën e tij. Sigurisht që mundemi, ne i duam donatorët e pemë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.468Z

PSG, stërvitja e parë e Ancelotit

/* */ DOHA, 2 janar 2012 – Stërvitja e parë me tuta trajneri të Paris Saint Germain për Karlo Ancelotin.Skuadra franczee ndodhet në Katar, në atdheun e aksionarit kryesor të klubit,  Qatar Sports Investments. Në seancën e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.692Z

Ta festosh “çmendurisht” ditëlindjen

Ylli televiziv, Jasmin Walia ditë më aprë festoi edhe ditëlindjen e saj të 23. Ajo, këtë ditë e festoj së bashku me miqtë e saj në plazhet e Imizaz së Spanjës. Por, mënyra se si ajo e festoj këtë ditë, ishte vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.102Z

Arushët e shpëtuar në Tiranë, ja ku ndodhen tani

Kopshtit Zoologjik të Tiranës iu bashkuan vetëm pak ditë më parë dy vizitorë të rinj. Bëhet fjalë për dy arushët të cilët u sekuestruan dhe u shpëtuan nga kushtet e mjerueshme në zonën bregdetare të Sarandës. Sot, ata duket se janë përshtatur me ambientin e ri. Kryebashkiaku Eri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.423Z

Shikoni pozat seksi të modeles së këngës Despacito

Zuleyka Rivera është një modele dhe aktore Puerto Rikane ecila u kurorëzua Miss Universe në vitin 2006. Për famëne saj, ajo i detyrohet hitit të këngës Despacito, ku përveç bukurisë shfaqet dhe sensualiteti i saj.   Lady in red by @luisantonio_moda . . . Stylist @daviscarrasquill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama