Rezultate te kerkimit per termin: +Arapi

Total: 3294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.489Z

Renato Arapi, drejt Bundesligës ?!

www.gazetaret.com - Mbrojtësi i Besës, Renato Arapi (23 vjeç) mund të transferohet gjatë sezonit të ardhshëm në Gjermani. Sipas asaj që raporton “Sport Ekspres”, Arapi, një ish-lojtar i Silkeborgut në Danimarkë (kategoria e dytë) kërkohet nga një skuadër e Bundesligës 1 gjermane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.216Z

Arapi shkëlqen me Silkeborg

Renato Arapi ka luatur 90 minuta të plota dhe të pëlqyeshme në barazimin 1-1 që skuadra e tij, Silkeborg në Danimarkë arriti me Esbjerg. 21-vjecari, ish-lojtari i Besës në kampionatin shqiptar, ishte i pakalueshëm në shumë raste. Trajneri i Silkeborg, Peder Knudsen mbeti i kënaqur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Renato Arapi, firmë me Silkeborgun

Leonard Karaj Renato Arapi është përfundimisht një futbollist i Silkeborg në Kategorinë e Dytë Daneze. Futbollisti i U-21 ka firmosur një kontratë dy-vjecare me opsion rinovimi. Arapi bëri një provë një javore para se të firmoste me këtë skuadër. Transferimi i tij ka kushtuar 65 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.013Z

Arapi kërkon rihapjen e hetimeve

12/03/2005  “Alimuça ka akoma para të fshehura dhe ne kemi informacione për shuma të mëdha të depozituara në banka dhe prona të blera në Hungari dhe Greqi”, ka deklaruar kreu i Grupit të Mbikëqyrjes, Farudin Arapi. Sipas Arapit, afro dyfishi i parave në dispozicion për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Fatos Arapi nominohet pr MPS

Shkrimtari shqiptar Fatos Arapi konsiderohet si nj nga kandidaturat e sigurta pr t fituar mimin Kurora e Art n manifestimin ndrkombtar Mbrmjet Strugane t Poezis (MPS). Emri i shkrimtarit shqiptar sht lakuar dhe nominuar nga disa media n Shkup, t cilat thirren n burime t kshillit organizues t ktij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.741Z

Fatos Arapi me poezinë në Strugë

 “Poetët ballkanikë me poezitë e tyre ndërtojnë mozaikë të llojit të vet, të cilin askush nuk mund ta shkatërrojë, sepse ashtu poezia bëhet më e fuqishme. Sa më shumë mësojmë njëri për tjetrin, aq më shumë çmohemi, njoftohemi dhe duhemi”, deklaroi poeti s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.680Z

Lindita Arapi, një përballje me diktaturën

Takimi Promovohet romani “Vajzat me çelës në qafë” Lindita Arapi, shkrimtare dhe gazetare që jeton prej disa vitesh në Gjermani, ka qenë e pranishme dje në Tiranë për të promovuar të parin botim të saj në prozë. Shkrimtarë, njëkohësisht miq të saj, janë takuar dje n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama