Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ndokn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.334Z

100-shi i Nard Ndoks, 100 dit nga Presidenti!

E majtja tregoi nj organizim t papar gjat votimit t qeveris s re pak dit m par. Votat e t majtve q shkonin sa pr njrin e tjetrin ministr, u lexuan n mnyra t ndryshme dhe sipas interesave t ndryshme n media dhe shoqri. Interesant ishte fakti q Nard Ndoka, mori rrumbullak 100 vota, gj q u quajt trium

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.221Z

Ben Blushi: Rama po i zbon kundërshtarët brenda partisë

Anëtari i kryesisë kërkon që partia të qëndrojë në filozofinë e majtë dhe të garantojë liri për vlerat dhe kontributet në parti “Edi Rama po zbon socialistt e tij dhe po sjell n PS ata q kishte deri dje kundrshtar t majt e t djatht”. Ky ka qen konstatimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama