Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Qeleshi

Total: 168
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.003Z

Qeleshi kërkon leje për takuar Dajtin

Avokati i ka kërkuar dje prokurorisë që të zhvillojë një takim me klientin e tij në spitalin e burgut TIRANË- Avokati i Dritan Dajtit, Arben Qeleshi, ka kërkuar dje leje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda që të takojë klientin e tij. Ka qenë ora 10:30 minuta kur avokati Qeleshi me di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.849Z

Avokat Qeleshi takon Xhoxhin në burgun 313

TIRANË- Mbrojtësi ligjor i kunatit të Dritan Dajtit i arrestuar ditën e ngjarjes shtetasi Ergest Xhoxhi dy ditë më parë ka pritur për një vizitë një orëshe në ambientet e paraburgimit "Jordan Misja" avokatin e tij të zgjedhur nga familja Arben Qeleshi. Ky lajm konfirmohet nga zyrtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.577Z

Qeleshi-prokurorëve: Merrni në pyetje Dajtin

Avokati i të arrestuarit kërkon leje për vizitë mjekësore të specializuar dhe caktimin e datës për marrjen e tij në pyetje TIRANË- Mbrojtësi ligjor i "vrasësit" të katër agjentëve të policisë, avokat Arben Qeleshi, kërkon ekzaminimin e hollësishëm mjekësor të kokës së Drit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.412Z

Qeleshi dorëhiqet nga mbrojtja e Dajtit

AVOKATI I akuzuari: Nuk vij dot në proces sepse jam në gjendje të rëndë shëndetësore. Jam i lidhur 24 orë me zinxhirë TIRANË- Mbrojtësi ligjor i të pandehurit Dritan Dajti, avokat Arben Qeleshi heq dorë nga mbrojtja e të akuzuarit për vrasjen e katër policëve dhe "shokut" të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.803Z

Dajti pranon të dëshmojë me avokatin Qeleshi

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka legjitimuar avokatin Arben Qeleshi si mbrojtësi ligjor i Dritan Dajtit. Qeleshi kishte kërkuar disa ditë më parë në prokurori një takim me klientin e tij, por ishte refuzuar nga prokuroria. Pas dorëzimit të dokumentacionit, midis tyre edhe një prokurorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.985Z

Coli i përgjigjet Berishës, nuk ndryshon dëshminë

20/11/2009  I penduari i Bandës së Durrësit TIRANË- Nëpërmjet avokatit të tij, Arben Qeleshi, Lulzim Berisha kreu i Bandës së Durrësit, iu drejtua dje për gati katër orë rresht kundërshtarit tashmë të betuar, Adriatik Coli. Një seancë tepër e gjatë, por pa nxjerr ndonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.793Z

Prokuroria legjitimon Qeleshin si mbrojtës të Dajtit

Prokuroria i jep leje për takim me klientin e tij në Spitalin e Burgut, avokatit të sapopranuar. Më parë kishte takuar klientin tjetër Erges Xhoxhi Më parë ishte refuzuar mbrojta e dy të pandehurve nga i njëjti avokat, për konlfikt të mundshëm intereasi mes tyre TIRANË- Prokuror

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama