Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ristani

Total: 4811
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.748Z

Arben Ristani: KQZ nuk duhet të ndryshojë

Share Kryetari i KQZ-se, Arben Ristani, deklaron se depolitizimi i administrimit te zgjedhjeve duhet te preke komisionet e niveleve te dyta dhe te treta, por jo domosdoshmërisht KQZ. Duke komentuar raportin e Komisionit te Venecias për zgjedhjet lokale te 8 majit, ku KQZ is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.043Z

Arben Ristani zv.minister i Brendshem

Ashtu sic kishte paralajmëruar pak ditë më parë në Parlament, kryeministri Berisha emëroi në postin e zv/Ministrit të Brendshëm, Arben Ristanin. Z. Ristani u largua nga detyra e Kryetarit të KQZ, pas riformatimit të saj dhe pasi opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.682Z

Arben Ristani: Edi Rama përfaqëson djallin në tokë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, thotë se Rama përfaqëson djallin. Sipas tij, historia ka treguar se e keqja sundon në një kohë të shkurtër dhe se e mira do të triumfojë medoemos. Mbush nëntokën e Shqipërisë me plehra kimike, me lëndë radioaktive po helmon vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.109Z

VIDEO/ Kur Arben Ristani mbronte djalin e Enver Hoxhës

Kjo video e vitit 1995, tregon demokratin Arben Ristani, duke mbrojtur djalin e Enver Hoxhës, Ilir Hoxha. Atëherë Ristani ushtronte profesionin e avokatit dhe ka qenë përfaqësues i Hoxhës në gjyqin e zhvilluar kundër tij. Ai u dënua me një vit arrest shtëpie, për prishje të rendit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

Arben Ristani kurorëzon me martesë lidhjen me përkthyesen

Arben Ristani, deputeti i Partisë Demokratike, ka celebruar dje marrëdhënien disavjeçare me përkthyesen Alketa Zazo. Në festën me 40 të ftuar u panë shumë pak nga kolegët e Ristanit në Partinë Demokratike, mes të cilëve, paparaci i Bluetooth arriti të shquante vetëm Flamur Nokën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.126Z

Ristani Reforma ne Drejtesi nga Arben Ndoka

e Merkure 24 Shtator 20141128 am p classwp-caption-text Arben RistanibrbrDeputeti i PD-se Arben Ristani denoncoi dje perfshirjen e Arben Ndokes i denuar nga gjykata ne listen e firmetareve per shkarkimin e Elvis efes dhe Lulzim Lelcajt nga Keshilli i Larte i Drejtesise Edi Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.948Z

Martohet Arben Ristani

Transmetuar më 19.04.2014 - 09:05 Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, aktualisht deputet i Partisë Demokratike Arben Ristani, gjatë ditës së djeshme ka lidhur kurorë me partneren e tij disa vjeçare. Alketa Zazo ës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama