Rezultate te kerkimit per termin: +Arbitro

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.526Z

Ronaldinho shtirje komike, arbitri e ndëshkon me të verdhë

Një shtirje që i doli huq. Protagonist është Ronaldinho i cili, gjatë ndeshjes së kampionatit meksikan mes Monarcas Morelia-Queretaro (1-2), trilloi një hedhje pas një përplasjeje të paqenë me një kundërshtar. Arbitri e pa të gjithë skenën dhe e ndëshkoi me karton të verdhë "kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.714Z

Dikush tymos marijuanë në stadium, serbi Djokovic i ankohet arbitrit

Një episod kurioz gjatë gjysmëfinales së turneut Atp në Montreal mes Novak Djokovic dhee Jeremy Chardy. Pasi fitoi setin e parë, kampioni serb me një shenjë të dukshme iu drejtuar arbitrit duke i nthënë (sipas asaj që përcjell Daily Mail): "Dikush po tymos marijuanë, ndiej erën dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Teramo e Myrtaj fitojnë 2-0 në Ankona

Teramo, ekipi italian i Serisë C1-B, ku militon lojtar i Kombëtares shqiptare, Flrojan Myrtarj fitoi 2-0 në transfertë me Ankonën. Golat për Teramon u shënuan nga mbrojtësi Radi 45' (1-0) dhe mesfushori Katinali 60' (2-0). Te goli nuk ishte as Myrtaj dhe partneri i tij në sulm Luizo. Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.423Z

Video: Arbitri tifoz nuk reziston dot, feston sërish golin e Totenhemit

Ishte parë edhe një herë tjetër duke kërcyer pas një goli të Totenhemit gjatë një ndeshjeje ndaj Arsenalit. Dhe tani Micheal Dean, 48-vjeçar, prej 15 vitesh arbitër në Premier Ligë, ka rënë sërish pre e veprimeve të tij. Duke parë këtë filmim të ndeshjes së fundit të Spursave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.436Z

Kuvajt, arbitri rreh lojtarin dhe i jep karton të kuq

Ngjarja ka ndodhur në Kuvajt, gjatë një ndeshjeje mes skuadrave lokale. Pasi i dha një penallti miqëve, drejtuesi i takimit u rrethua nga disa futbollistë. Ndoshta ndonjë fjalë e tepër bëri që gjyqtari ta humbasë toruan. Ai më parë duket se e godet me grusht një futbollist, ndërsa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.735Z

Anglia debuton kundër SHBA, formacionet e mundshme

Trajneri italian do hedhë në fushë formacionin klasik 4-4-2, me Heskey që do të jetë shok i repartit sulmues të Uejn Runit, një nga lojtarët më të ndjekur të këtij botërori. Në mesfushë xherah do të luajë në të majtë e Lenon në të djathtë, Kerrik para mbrojtjes dhe Lampard pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.735Z

Argjentina përballë pengesës Nigeri

Ndeshja tjetër e grupit B luhet në mesditë 13.30 ndërmjet Greqisë dhe Koresë së Jugut.Maradona vazhdon historinë e tij të Botërorit pikërisht aty ku e pati lënë, në 1994, kundër Nigerisë. Kontrolli antidoping pas asaj ndeshje e nxori yllin argjentinas pozitiv duke e përjashtuar nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama