Rezultate te kerkimit per termin: +Ardit +Gjoklaj

Total: 145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.810Z

Hetimi per vdekjen e Ardit Gjoklaj

brbrProkuroria e Tiranes perfundoi hetimet duke derguar per gjykim dy punonjes te akuzuar per vdekjen e 17-vjecarit Ardit Gjoklaj i cili humbi jeten me 7 gusht 2016 ne landfillin e Sharres Nga hetimi rezultoi se pergjegjesi i turnit i kompanise 3R qe menaxhonte perpunimin e mbeturinave Defrim Hakr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.808Z

Vdekja e Ardit Gjoklaj në Sharrë, Prokuroria çon për gjykim dy të akuzuarit

Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dy persona të akuzuar se për shkak të shkeljes së rregullave në punë, kanë shkaktuar vdekjen e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj, i cili po punonte në landfillin e përpunimit të mbetjeve në Sharrë, ngjarje e ndodhur në datë 07.0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.085Z

Prokuroria bllokon fadromën që dyshohet se ka gjetur vdekjen Ardit Gjoklaj

Kjo është fadroma brenda landfillit të Sharrës, nga e cila mendohet se ka gjetur vdekjen 17 vjeçari Ardit Gjoklaj mëngjesin e hershëm të datës 7 gusht. ABC News, ka mësuar se me urdhër të prokurorit Julian Zonja, ky mjet i rëndë është bllokuar deri në një vendim tjetër, me cilës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.105Z

Kufoma e gjetur në Sharrë, Ardit Gjoklaj, 17 vjeç nga Tropoja

Identifikohet trupi i pajetë që u gjet ditën e sotme në landfillin e Sharrës. Ai është Ardit Gjoklaj, 17 vjeç, me origjinë nga Tropoja. Adoleshenti mësohet se ishte punonjës në këtë landfill, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ai është vrarë me mjete prerëse. Aktualisht po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.251Z

Prokuroria siguron 7 dëshmi që faktojnë se Ardit Gjoklaj ka punuar në landfillin e Sharrës

Ardit Gjoklaj ishte punonjës sezonal i kompanisë 3R në landfillin e Sharrës, në selektimin e mbeturinave.  Kjo është konfirmuar për prokurorin nga 7 dëshmitarë, me të cilët natën e ngjarjes Gjoklaj ishte duke punuar në vendgrumbullimin e mbeturinave urbane në Sharrë. ABC News ka më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.600Z

Prokuroria siguron 7 dëshmi që faktojnë se Ardit Gjoklaj ka punuar në landfilld

Bie alibia e kompanisë që mund të jetë vrarë jashtë Ardit Gkoklaj ishte punonjës sezonal i kompanisë "3R" në landfillin e Sharrës, në selektimin e mbeturinave. Kjo është konfirmuar për prokurorin nga 7 dëshmitarë, me të cilët natën e ngjarjes Gjoklaj ishte duke punuar në ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.280Z

Vdekja e adoleshentit Ardit Gjoklaj mund te jete vrare teksa flinte ne Sharre

Vrasja e Ardit Gjoklajt ne landfilldin e Sharres dyshohet se ka ndodhur ne nje kohe kur 17-vjecari ka qene ne gjume Ky ka qene versioni i pare i ngjarjes i hedhur fillimisht nga ana e policise dhe qe me sa duket po konfirmohet edhe nga vazhdimi i hetimeve ne Prokurorine e Tiranesbr br Burimet nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama