Rezultate te kerkimit per termin: +Are

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.984Z

Serenatat Korçare ngelen himni i dashurisë korçare

Tradita e këngës në Korçë kanë një domethënie të veçantë kur ato quhen me plot krenari për këtë qytet “Serenata Korçare”.Serenatat kanë patur kulmin e tyre të hershëm në këtë qy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.057Z

Angelina Jolie 16 vjeçare

Këto foto të Angelina Jolie tregojnë aktoren e famshme kur ishte një modele 16-vjeçare në fillimet e karrierës së saj. Mund të shihet se në adoleshencë, ylli i kinemasë nuk ka qenë kockë e lëkurë, gjendja e saj aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.271Z

Why you are poor and how to change it?!

TEDxPrishtina Blog: Adrian Bytyqi When I faced a problem, I just found the fastest way to solve it was to nip it in the bud. These problems of mine, as well as your problems, and his problems, and her problems, all have something in common, something fundamental that makes it look tiny in the grand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.162Z

Rama: Elections are not a game, there are rules to be respected

The Head of Socialist Party Edi Rama has drawn the attention of the majority to come to a consensus about the Election Reform for the integration of the country in the international organisations not to be slowered. Immediately after the meeting with the heads of left parties in the PS Headqurters M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.724Z

Rrafshohet 12 ha pyll per toke are

KUCOVE- Prokuroria heton shkaterrimin e 12 hektareve me peme lisi dhe plepa ne Kucove, demi ekonomik shkon ne 42 milione leke. Denoncimi eshte bere nga autoritetet vendore ne zonen e Kozares, ndersa shkak ka qene prerja e pyllit dhe kthimi i tokes ne are, qe shfrytezohet nga banoret per mbjellje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.532Z

Durrësi pret edicionin shqiptar të Are Rock Festival

Durrës, 13 maj, NOA - Në kuadër të sezonit të madh të eventeve Dy Popuj, Një Det, një Miqësi do të zhvillohet në qytetin e Durrësit, edicioni shqiptar i Are Rock Festival. Data 14 mars do të hapë këtë festival në Tiranë, në Charls Bistro, ndërsa pritet më 15 maj, ora 20.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.838Z

Notarja vendos rekord në moshën 100 vejçare

Transmetuar më 07.04.2015 - 07:56 PUBLICITET Edhe pse në moshën 100 vjeçare, japonezja Mieko Nagaoka ka arritur të përfundojë garën e 1500 metra stil i lirë në not, duke vendosur rekord në katego

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama