Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentina

Total: 3131
  • 2020-09-15T14:05:16.573Z

Shpërthen Argjentina

Ka përfunduar ndeshja në mes të Argjentinës dhe Koresë Jugore, ku Argjentina ka shënuar fitore prej 4 – 1 kundër aziatikëve. Më këtë fitore Argjentina prinë me gjashtë pikë në këtë grup është në të tetën e finales. Pas kësaj ndeshje në grupin B do të takohen Greqia me

• 2020-09-15T14:09:43.312Z

Rikthehet Argjentina

Argjentina Ramosaj pas disa muajsh qëndrimi në Kanadë, është rikthyer në Kosovë. Këngëtarja po qëndron me të ëmën në Prishtinë. U tha se Argjentina do të largohet pak nga muzika, por me sa duket ajo është tundu

• 2020-09-15T14:09:47.237Z

Argjentina mund Bosnjen

Argjentina e nis me nje fitore aventuren ne boterorin e Brazilit duke marre menjehre kryesimin e Grupit F Ne Marakana te Rio de Zhanieros skuadra e teknikut Sabela mundi me rezultatin 2-1 Bosnje Hercegovinen Amerikano-jugoret e nisen mjaft mire takimin duke e pare veten ne avantazh qe ne minuten e 3

• 2020-09-15T14:09:53.329Z

Guximtarja Argjentina Ramosaj

0 brbr brbrKengetarja e talentuar Argjentina Ramosaj teksa ndodhet me pushime ne jug te Shqiperise na ka

• 2020-09-15T14:09:59.869Z

Puthet Argjentina Ramosaj

0 brbr brbrKengetarja Argjentina Ramosaj tashme po shijon periudhen me te bukur te dashurisebrbr brbrShpesh se bashku me te dashurin ajo zgjedh te vizitoje vende te ndryshme duke kaluar momente te mrekullueshme me shpirtin e saj binjakbrbr brbrQe prej prezantimit te pare ne publik Ramosaj ka fituar

• 2020-09-15T14:05:15.709Z

Argjentina mund Nigerinë

(Updated) Argjentina ka fituar në ndeshjen e dytë të ditës së shtunë duke e mundur Nigerinë me rezultat minimal 1 me 0. I vetmi gol që u shënua në kë ndeshje ishte ai i Gabriel Heinze, i cili shënoi me kokë në minutën e gjashtë pas pasimit nga kendi. Pjesa e dytë kaloj në një l

• 2020-09-15T14:08:06.605Z

Argjentina rrezikon recesionin

Në pak më shumë se një dekadë nga recesioni më i thellë i saj, Argjentina duket se ende nuk i ka larë hesapet me kreditorët ndërkombëtarë. Një gjykatë e Nju Jorkut ka marrë vendimin se qeveria duhet tu kthejë borxhin t&e