Rezultate te kerkimit per termin: +Arkivole

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.118Z

Kriza, Greqia arkivole nga Berati

23/01/2012  Menaxherët e firmave të funeraleve thonë se tregtia po u ecën mirë, shtuan dhe fuqinë punëtore “Në disa raste bëjmë dhe shkëmbime me mallra apo pajisje për bizneset tona” BERAT- Janë disa makina, maune të etiketuar ALBANIA, të cilat një herë apo dhe dy her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.866Z

Me arkivole në rrugë pas vendimit

Protesta Pas vendimit të Gjykatës së Korçës, që dënoi me 25 vjet burg vrasësin e tre djemve të familjes Mulliri, babai i viktimave, xhevahiri, dhe të afërm të tjerë të familjes, tentuan të bllokojnë rrugën kryesore të qytetit të Bilishtit në shenjë proteste. Ata dolën në rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.637Z

Familja Mulliri, proteste me arkivole

Bilisht- Familjare dhe te aferm te tre vellezerve Mulliri te ekzekutuar me arme mesditen e 29 janarit ne fshatin Vidohove, protestojne me arkivole te improvizuara dhe flamuj kombetar ne rruget e qytezes se Bilishtit. Qe ne oret e para te mengjesit te djeshem, nje grup prej rreth 20 personash, me ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.328Z

Ndertoi mbi 707 mije arkivole, hyn ne 'Guinness"

AUSTRI- Nje austriak karpentier ka gjetur nje menyre vertet "makabre", per te hyre ne Librin e Rekordeve Boterore "Guinness". Gjate karrieres se tij mbi 30-vjecare, Herbert Veber, banues ne Salzburg te Austrise, ka ndertuar te pakten 707.335 arkivole per te vdekurit. Zyrtaret ne Salzburg te Austrise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.148Z

Foto/ Qytetarët gjejnë arkivole të hapura në Tufinë

Këto pamje janë fotografuar nga një qytetarë i cili kishte shkuar për të vizituar varrin e gjyshes, por rrugës është ndeshur me këto pamje të rënda. "Isha sot nga varrezat ne Tufine, po shkoja tek varri i gjyshes dhe befas papritur rruges, ne njeren ane te rruges pashe nje arkivol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.398Z

Leskaj: “Berisha bën protesta me arkivole dhe plumba”

Eljona Ballhysa Firmosja nga presidenti Bush i Protokollit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO ka shkaktuar debate gjatë seancës së djeshme parlamentare midis pozitës dhe opozitës. Kryeministri Berisha ka akuzuar qëndrimin e opozitës, e cila, sipas tij, nuk e ka përshëndetur kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.030Z

AFP: Arkivole me shqiptarë po kthehen nga Siria (po këtu nuk e ngre kush zërin)

Agjencia franceze AFP, në një reportazh të sajin, thotë se dhjetëra shqiptarë janë bashkuar me rebelët në Siri, duke dhënë jetën kundër regjimit të presidentit Bashar al- Asad. Shumë prej tyre kthehen në qese trupash pranë familjeve të tyre, të cilat nuk e dinë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama