Rezultate te kerkimit per termin: +Armand +Pezes

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.863Z

Arme dhe droge ne shtepine e Myslym Pezes

Arsenal armesh kokaine dhe perzieres droge ne shtepine e Myslym Pezes. Keto i jane gjetur nipit te heroit te LAN Armand Peza i cili eshte arrestuar dje nga policia. Bashke me te policia arrestoi edhe nje person tjeter pas nje konflikti ne nje lokal ne pronesi te te afermve te Pezes. Ngjarja mund te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.786Z

Mand Peza, zgjidhja per nuset e ardhshme

"Cdo vajze enderron qe te jete perfekte ne diten e saj te dasmes dhe per kete ka zgjidhnje gjithnje". Fjale e Armand Pezes, nje prej njerezve me te kerkuar prej nuseve te ardhshme, pasi eshte ai ideatori dhe lehtesimi per detajet e dites vendimtare.Per Mandin dita nis duke vrap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.017Z

Populizmi ha bijte e tij

Transmetuar me 12092014 - 1935 Nga Armand Shkullakubr br Erion Veliaj eshte nje nga simbolet e filozofise qeverisese te Edi Rames shte si te thuash misherimi fizik i frymes qe lideri socialist ka kultivuar ne vite ku thelbesore jane imazhi populizmi propa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama