Rezultate te kerkimit per termin: +Armando +Sadiku

Total: 699
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.383Z

Për çamin Armando Sadiku

Nga Enkel Demi Është 12 maji i vitit 1989 dhe në Itali hyn në fuqi ligji që e bën të detyrueshëm vendosjen e rripit të sigurimit në makinë. Psikiatri Claudio Ciaravolo po studionte se si popullarizoheshin legjendat urbane dhe mbi të gjitha si mund të ndaleshin. Kështu ai përhapi fj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.474Z

Armando Sadiku huazohet te Vaduzi

Alarmi i sulmuesit: Futbollistët shqiptarë në Zvicër kanë probleme Ermal Kuka Futbollistët shqiptarë nuk po kalojnë një periudhë të lumtur në kampionatin zviceran të futbollit. Pohimi vjen nga Armando Sadiku, shqiptari më rezultativ i këtij kampionati, me 5 gola të shënuar në 14 nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.791Z

Debuton Armando Sadiku

p styletext-align justifyNis ne menyren me te keqe te mundshme aventura me Luganon per Armando Sadikun dhe Paolo Tramexanin Skuadra e sulmuesit te kombetares shqiptare eshte mundur keqas ne Bazel ndaj vendasve me rezultatin 4-0 Ne ndeshjen e pare te fazes se dyte te kampionatit zviceran te futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.081Z

Shënon Armando Sadiku, por Lugano barazon

Armando Sadiku ka shënuar sërish për skuadrën e tij Lugano në Zvicër në kategorinë e dytë, këtë herë në fushën e Biel-Benit. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare e kaloi ekipin e tij në avantazh në minutën e 15-të të takimit. Por, në pjesën e dytë, në minutën e 57-të, Lugano mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.449Z

Armando Sadiku, në janar te Zyrihu

Sulmuesi 22-vjeçar bën hapin cilësor duke kaluar në elitën e futbollit zviceran Statistikat 52 Gola - Kjo është shifra mbresëlënëse e Sadikut në 80 ndeshje që ka luajtur në kategorinë e dytë zvicerane me Lokarnon dhe Luganon 9 Ndeshje - Sulmuesi ka luajtur në 9 takime me Kombëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.527Z

Armando Sadiku falet në Xhami pas kthimit nga Euro 2016

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku pas kthimit dje në Atdhe i është kthyer përditshmërisë së tij. Sadiku njihet si besimtar i devotshëm mysliman, ndërsa sot ka shkuar në xhaminë Dine Hoxha në Tiranë, ku imam është Ahmed Kalaja. Mësohet se futbollisti ishte i pranish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.439Z

Armando Sadiku Nderi i qytetit te Elbasanit

brbrLojtari i kombetares se futbollit Armando Sadiku eshte vleresuar me titullin Nderi i qytetit nga kryetari i bashkise se Elbasanit Qazim Sejdini Futbollisti nga Elbasani i cili shenoi golin e trete ne ndeshjen me Armenine ne date 11 tetor u nderua me motivacionin per kontributin e vazhdueshem si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama