Rezultate te kerkimit per termin: +Arrigo +Sacchi

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.486Z

Rama i përgjigjet Bashës me një batutë nga Arrigo Sacchi

Nga Edi Rama Lulëzim Basha kërkon qeveri teknike dhe thotë e ka kusht!... Dikush duhet t'ia mësojë se kushte mund të vendosë vetëm brenda Shqupit dhe ta këshillojë që edhe aty me pak kujdes, sepse jo të gjithë janë gati t'ia pranojnë çdo lloj kushti - siç tregoi procesi i Reformë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.071Z

Napoli vleresohet nga Sacchi

0 brbr SSSAbrASS brbrNapoli po ecen me hap kampioni dhe pas 25 vitesh ndodhet ne vendin e pare i vetem Fitorja e se henes me Inter ishte nje konfrimim se eshte ekipi i momentit ne Itali edhe pse nuk ka nje zoterues te kampionatit ashtu sic beri Juventus ne sezonet e funditbrbr brbrTrajneri i njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.425Z

Sacchi: Interi është ekip, Milani skuadër individualësh

Ish-trajneri i përfaqësueses së Italisë, Arrigo Sacchi, ka analizuar gjendjen e Interit dhe Milanit, duke thënë se zikaltrit janë skuadër dukshëm më e mirë në të gjitha nivelet, falë trajnerit Jose Mourinjo. " Zikaltrit kanë arritur të menaxhohen mirë nga Mourinjo dhe kanë treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.119Z

Sacchi Mourinho eshte fenomen

Ish-drejtori i Real Madridit dhe nje prej strategeve ne futbollin Italian Arrigo Sacchi ka vleresuar me nota te larta Jose Mourinhon dhe karakterin e tij prej nje trajneri. Ai eshte fenomen qe vlen te studiohet nje kopje e vetme te ciles zevendesimi apo kopja nuk i ekziston. Ai eshte lider i e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.598Z

Sacchi: Interi ekipi më i mirë në Itali

Ish-trajneri i Milanit, Arrigo Sacchi, thotë se ish-klubi i tij nuk mund të ankohet për humbjen në derbin e vikendit kundër Interit. Sacchi ka lavdëruar nerazurët pasi mendon se ata kanë treguar të gjithë fuqinë kundër një ekipi shumë të mirë. "Inter bëri një paraqitje të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.543Z

Sacchi: Dua të drejtoj skuadrën e Romës

Trajneri i dikurshëm i Italisë dhe Milanit, Arrigo Sacchi, ka deklaruar se dëshiron t'i kthehet punës së trajnerit dhe ka caktuar Romën si skuadrën që pëlqen ta drejtojë. Rolin e fundit se trajner Sacchi e ka ushtruar në vitin 2001 kur udhëhiqte Parmën, ndërsa gjatë viteve 2004 dhe 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.308Z

Sacchi: Messi po përparon, Ronaldo jo

Ish-trajneri i përgjithshëm i Real Madridit, Arrigo Sacchi, mendon se Cristiano Ronaldos nuk po përparon në fushë. “Messi është një diamant në formën më të përparuar, Cristiano Ronaldo, sërish, është një lojt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama